Премини към съдържание

Проблем с охлаждането


Препоръчано мнение

Здравейте!

 

Вчера имах проблем с охлаждането. Колата прегря за минути. Антифриза беше изчезнал :icon_blush: . Няма течове. Но от известно време съм забелязал, че дима отзад е бял и си мисля, че най-вероятно гарнитурата е :icon_censored: . Ако е така мога ли още месец да карам така докато се прибера в Бургас, защото там имам познати в един сервиз и хората си вършат работата. И може ли това да допринася за големия разход 9 градско?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Вчера имах проблем с охлаждането. Колата прегря за минути. Антифриза беше изчезнал :icon_blush: . Няма течове. Но от известно време съм забелязал, че дима отзад е бял и си мисля, че най-вероятно гарнитурата е :icon_censored: . Ако е така мога ли още месец да карам така докато се прибера в Бургас, защото там имам познати в един сервиз и хората си вършат работата. И може ли това да допринася за големия разход 9 градско?

Осн. гарнитура ще е, а още по лошо - спукана глава или крива.............за това колко време ще изкара ака, божа работа е , защото ти влиза вода в цилиндрите и нали се сещаш какво значи................мооже и след месец докато я отворите, да смениш и блока вече ,тъй като е надран неспасяваемо.......нормално е разхода да се качи в този случай...........така че спирай я веднага и прави :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ми препоръчате добър сервиз в софия в който могат да направят диагностика и да видат каква е причината за изчезването на антифриза :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...