Премини към съдържание

Помощ


kalin

Препоръчано мнение

Значи,сутрин като тръгвам се чува,и то наи осезаемо при завои наляво,щракане в предно дясно колело.Мислех и още мисля че е полуоска или нещо такова,Обаче след първите 100/200метра то изчезва напълно,и така до другата сутрин :icon_hmm: някои има ли идея от какво е,ще ви бъда много благодарен :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи,сутрин като тръгвам се чува,и то наи осезаемо при завои наляво,щракане в предно дясно колело.Мислех и още мисля че е полуоска или нещо такова,Обаче след първите 100/200метра то изчезва напълно,и така до другата сутрин :icon_hmm: някои има ли идея от какво е,ще ви бъда много благодарен :icon_box:

Гривната на АБС-а виж...........ако има АБС......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Изпаднал си в същата ситуация като моята, може би защото караш същата кола като мен ;), ето тук е описано. Два-3 пъти я карах в сервиз заради това щракане и скърцане, но там то естествено не се проявяваше. Гледаха цялата предница и казваха, че била перфектна. На мен ми се появи веднага след смяна на тампоните на стабилизиращата щанга. Преди 2 седмици покрай смяната на маслото ми разглобиха спирачните апарати, смазаха ги, поизправиха металната пластина, която е над дисковете, изчистиха камъчетата, които се бяха заврели между нея и дисковете и от тогава само един път ми прещрака, но този път ми се стори, че не е от дясното колело, а от някоя щанга. Най-добре разглоби колелото и апарата и почисти и смажи навсякъде където може. Естествено, ако си минал през сервиз и са ти казали, че всичко по предницата е ОК. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...