Премини към съдържание

Продавам Colt 1.3 + газ инж. + клима


Препоръчано мнение

Продавам си Колта:

 

Колт 97-ма година 1.3 75 коня, Газов инжекцион ЛОВАТО, климатик, ел прозорци, 4 нови зимни гуми с метални джанти 13" + 5 алуминиеви оригинални джанти 13"

(смятам че с оригиналния размер върви най добре и гори най малко затова всички гуми са 13-ки)

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11443694912315775&slink=aqi5g4

 

http://www.cars.bg/c1352000

 

Колата е перфектна, карал съм я 60 000 км на газ и не съм имал проблеми с нея. Продавам я защото искам нещо по мощно.

За повече подробности и въпроси: 0885 091 730 - Вальо

 

За хора от форума, цената ще е друга, но имайте в предвид , че LOVATO-то само в момента е 1200 лв...

Редактирано от award
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В процес на отказване съм, защото съм разочарован от Audi a3 1.8 Turbo Quattro 180hp ..... иначе 2000 лв то е ясно...

Че то Мицубишито вози по добре от тоя "голф" да не говорим, че не върви като за 180 коня ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направо се отказвам, оказа се че мицубишито в тоя клас е ненадминато. Не е мощно но се кара с лекота като детска играчка в сравнение със ауди а3, голф 4.

Аудито и голфа се усеща, че са с 200 кг по тежки. По возия направо си ги превъзхожда с 13 гуми даже. За да го продам колта трябва да го подаря на някой за 1500 лв, е няма да стане, ще си го оставя за трета градска кола ако трябва, данъка му е 12 лв. При пенсионерско каране гори 8 газ в града ... Направо им завиждам на колегите с колт 1.6 .... той направо си е страхотна кола с тия 90 коня.

 

Опрявям всичко по колта и няма да го продавам, кефи ме как всичко е евтино по тая кола. Даже и предния прозорец ще сменя че е надран ;)

 

за да не ме обвини някой фен на VAG групата в пристрастия ... ще кажа ,че пробвах 4 ауди а3 (фейслифта) и две голф 4-ки GTI ...

всичките бяха с двигатели 1.8 турбо.

Редактирано от award
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...