Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Годишна поддръжка на Мицубиши ASX 1.6 бензин


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Моля за малко помощ, колебая се за закупуването на ново Мицубиши ASX 1.6.

Това което ме спира е, че нямам никакви впечатления и информация за сервизирането на Балканстар(коректни ли са?, бавят ли много колите, взимат ли много скъпо и т.н)

 

Също така ще ми бъде от голяма помощ ако някой може да ми каже каква е сумата за годишното обслужване на този автомобил докато трае гаранционния срок.

Това е решаващо за мен, защото смятам че закупуването на автомобила е по лесната част, поддръжката е това което ме плаши повече :)

 

Ще съм много благодарен на каквато и да е информация за този модел, ако някой от собствениците смята че има какво да сподели (+, -, фабрични дефекти, недостатъци...)

 

Предварително благодаря на отзовалите се.

 

 

P.S

Преди да пусна темата потърсих из форума, но не успях да намеря по конкретна информация точно за този модел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Привет.

Собственик съм на ASX 1.6 бензин.

4 години. Тази седмица направих 100 000 км.

На всеки 20 000 или един път годишно - 300 лева за обслужване. Аз не съм чакал никога до 20 000. Сменям масло на около 15 000 най-много.

Една смяна на спирачна течност на 50 000 или две години. 27 лева по спомен.

Все още съм с оригиналните спирачки и чистачки.

Среден разход 6.4 за изминатите километри.

Обмислям да заменя моя с нов ASX.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Благодаря ти за изчерпателния отговор.

Аз след кратко колебание закупих въпросния ASX, засега мога да кажа че съм доста доволен, въпреки че до момента съм навъртял само 600км.

Единственото, което за момента не ми харесва е доста твърдото возене... но да се надяваме, че ще си остана само с това негативно впечатлние :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...