Премини към съдържание

Регистрация на Galant 2.5 V6, нов внос!


johansen771

Препоръчано мнение

Здравейте, от няколко дни и аз съм горд собственик на Galant (2.5; V6)! Имам въпрос относно регистрацията на автомобила в КАТ- София... Продавача от автокъщата ми изпрати оригиналните документи на колата плюс празен/непопълнен договор (Kaufvertrag), след което замина за Италия и сега се чудя и се мая как да попълня договора?!? При положение, че немския ми е никакъв!

Ако някой има опит и може да помогне, ще съм благодарен... :)

Редактирано от johansen771
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е регистрирана вече... Да ми е честито и безаварийно! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е регистрирана вече... Да ми е честито и безаварийно! ;)

 

Ми хайде да ти е честито колега и много безпроблемни километри да и врътнеш :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Благодаря колега, благодаря! :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Колата вече е в бокса за обслужване... Плевенското приключение май ще се окаже успешно- ролки, ремък, работа на двигателя, ходова част са изрядни и в много добро състояние.

Леглата за водачите на спирачните апарати са разбити и сега чакам чичко стругар да ги отремонтира... После- :plane: един мъжки тест драйв и ще споделям впечатления! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искрене, исках да те попитам за централната конзола на ударения галант (махагона)... Продаваш/заменяш ли я? На моя е сменена с една която имитира карбон на тъмни и светло сиви квадратчета, а си търся като твоята от червеникав махагон...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искрене, исках да те попитам за централната конзола на ударения галант (махагона)... Продаваш/заменяш ли я? На моя е сменена с една която имитира карбон на тъмни и светло сиви квадратчета, а си търся като твоята от червеникав махагон...

 

 

Колега - имаш лично съобщение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема я приключихме и съм готов да я трием, но не зная дали мога аз или това е работа на модераторите...

Поздрави :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...