Премини към съдържание

Покупка на употребяван Грандис


Exersist

Препоръчано мнение

Здравейте !

Нов съм във форума . Предстои ми покупка на семеен автомобил и съм се спрял на Мазда 5, Тойота Корола Версо и Митсубиши Грандис.

Сега сме на морето и на връщане мисля да посетим един Грандис за оглед.

Моля да ми помогнете като посочите какво да гледам като външно и вътрешно, така и по двигателя и ходовата част.

http://m.cars.bg/c1156988

Това е нашата избраница.

Благодаря предварително за помоща!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Нов съм във форума . Предстои ми покупка на семеен автомобил и съм се спрял на Мазда 5, Тойота Корола Версо и Митсубиши Грандис.

Сега сме на морето и на връщане мисля да посетим един Грандис за оглед

http://m.cars.bg/c1156988

Това е нашата избраница.

Благодаря предварително за помоща!

.....Грандиса е най голямата и най обемната от другите две коли......бих казал че е и най безпроблемната и на комфортната ......нно с този мотор не е много удачно,този мотор е на Фолкцваген и е доста шумен, измамно пъргав, и не много икономичен.....а не на последно място - не е и много надежден......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора!

А кой мотор да търся евентуално ?

2.4 МИВЕК с ръчна кутия е най безпроблемно и най икономично......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам в Германия са наполовин цена, дали някой знае някоя фирма която може да ми достави колата без аз да се разкарвам до там?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

2.4 МИВЕК с ръчна кутия е най безпроблемно и най икономично......

Имаш грешка Ди-джей бензин с автомат е БЕТОН, за скорости (ръчни) ми реват по два пъти в месеца клиентите!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш грешка Ди-джей бензин с автомат е БЕТОН, за скорости (ръчни) ми реват по два пъти в месеца клиентите!!!

.....ти май се шегуваш.....значи не си правил достатъчно,след като го твърдиш.....единствения проблем на ръчната е ,че се прецаква лагера на първичния вал и сее налага смяната му, но това е бял кахър спрямо ремонт на торк, или подмяна на дисковия пакет на първа скорост,или счупема наслена помпа.......да не говорим за разхода, къде е близо 40% над този с ръчна кутия......

По два пъти ,ама сигурно на 5 години, не на месец......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....ти май се шегуваш.....значи не си правил достатъчно,след като го твърдиш.....единствения проблем на ръчната е ,че се прецаква лагера на първичния вал и сее налага смяната му, но това е бял кахър спрямо ремонт на торк, или подмяна на дисковия пакет на първа скорост,или счупема наслена помпа.......да не говорим за разхода, къде е близо 40% над този с ръчна кутия......

По два пъти ,ама сигурно на 5 години, не на месец......

Без да влизаме в излишна полемика в mobile.de през последната година откакто следя екземплярите в Германия, доста и то НЕКИЛОМЕТРИЧНИ от тях с ръчни скорости са с проблем getriebe shaden....една не видях автомат!!!!Имам екземпляр с автомат който е на 540000км редовно обслужван явно...автомата му е МЕД!!!За разхода си иначе си прав!Автомата е муден и тромав но за сметка на това е БЕТОН!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без да влизаме в излишна полемика в mobile.de през последната година откакто следя екземплярите в Германия, доста и то НЕКИЛОМЕТРИЧНИ от тях с ръчни скорости са с проблем getriebe shaden....една не видях автомат!!!!Имам екземпляр с автомат който е на 540000км редовно обслужван явно...автомата му е МЕД!!!За разхода си иначе си прав!Автомата е муден и тромав но за сметка на това е БЕТОН!

....след като опита ти само от следене по мобилето, значи е ясна работата......Нищо лично ,но не говори неверни неща....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...