Премини към съдържание

Сваляне на салона


Препоръчано мнение

Колеги днес реших да си сваля салона на предните седалки че особенно моята доста се е зацапала, но уви не можах да разгадая как. Да не би на този модел да е залепен за донапрена? Ако не някой може ли да ми даде напътствия че ме е страх да го напъна да не скъсам нещо. Мерси предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По добре свали седалките, изпери ги, остави ги хубаво на слънцето да изсъхнат и тогава ги сложи! Аз си изпрах колата, ама донапрена е толкова дебел, че не успя да изсъхне вече втори ден! Ако скоро не изсъхне, ще сваля седалките и на балкона докато не изсъхнат! В противен случай колата ще хване мухъл и ще засмърди ужасно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно това се опитвам да избегна. А да не говорим че нямам 2 дена през които да съм без кола .. Затова искам да сваля салона ако може въобще на този модел, и да карам с нещо временно докато изсъхнат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

От личен опит те съветвам да не сваляш тапицерията ,а да ги переш на място защото аз ги свалих и въпреки че се постарах при сглобката сега скърцат доста неприятно .Това е защото имаше едни малки телчета кото бяха хванати за напречни телове(пружини) и колкото и да се старах при монтажа сега поскърцват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега. И аз така подразбрах от няколко души а и на 2 автомивки се мъчеха да ме убедят че с специални прахосмукачки които перат и сушат отнемало не повече от 6-7 часа в тия жеги. Само че перяли цялата кола и искат 35 лв за всички седалки и таван (който няма нужда така или иначе, най много да провисне).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да провисне!!! Не се безпокой! Свали целите седалки и ги изпери със пароструйката така я карай докато изсъхнат! На мен ми изсъхнаха, като нова е отвътре и не ми е провиснал тававът!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега в Габрово се прибирам 3 пъти годишно, така че не я знам каде е тая автомивка. Би ли ми обяснил как да я намеря?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега в Габрово се прибирам 3 пъти годишно, така че не я знам каде е тая автомивка. Би ли ми обяснил как да я намеря?

 

Бих но след като разбера и аз къде се мести защото преди малко видях че събарят сградата в която се помещаваше до сега(кино "Майчина грижа").Това е точно до пощата(беше).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...