Премини към съдържание

Лети джанти 15" за Галант 2.5 V6 2000 + антена + за 2.0 '99 жило за ръчната и кутията на въздушния филтър


Препоръчано мнение

Време е за малко обновяване на стария Галант и за жалост ремонт на по - бързия след задиране в бордюр ....

 

Търся си 2 като тази http://s11.postimg.org/4rsinxh7n/IMG_20150504_183851.jpg

Или 4 ако имате други модели за такъв размер гуми.

Ето тези много ми допадат, но не знам дали има за "15 http://img12.olx.bg/images_prodavalnikcom/74354736_3_800x600_mitsubishi-galant-avans-kupe-24gdi-mitsubishi.jpg

(Колегата, на който е колата на снимката да извинява, че го ползвам за сравнение :) )

А още и антена (само металната част + пластмасовото вътре в нея).

 

Също така за 2.0 '99 Галант:

- Кутията на въздушния филтър ( с или без дебитомера или там каквото е веднага след нея ).

- Жило на ръчната спирачка.

 

 

Който каквото има в наличност да помага. :icon_crying:

Само моля,

без да обиждам никой ... джантите ако са надрани като моята на снимката или имащи други болежки да ги пропуснем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз имам кутията за въздушния филтър. Двете части заедно с фунията отпред за 20 лв. Имам и дебитомер, но трябва да ми дадеш номера на твоя, за да съм сигурен, че ще пасне на твоята кола.

Джантите от втората снимка са немски (Борбет) и са само 17-ки. Определено са много по меки и по-лесно се кривят от оригиналните алуминиеви 15-ки на Галант.

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кутията и жилата на ръчната са намерени.

 

Mitsubishi благодаря за разяснението.

Значи не ми трябват, въпреки че изглеждат много добре.

 

Търся още джанти и антена.

:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...