Премини към съдържание

Сервизна кампания outlander


Препоръчано мнение

Сутринта оставях колата в балкан стар за външни ремонти, и докато говорех с приемчика за разни дребни оплаквания, ме изненадаха че се класирам по две сервизни кампании

 

enl-14-033-sr, enl-14-035-sr

 

За едната намерих някакво инфо от полски сайт

kindly inform the quality of research carried out by the manufacturer constantly Mitsubishi cars have shown that in some samochodoch Lancer sedan / sportback (CY 3 / CX3) model year 2008 to 2011, lancer evolution (CZ4) model year 2008 to 2011, outlander (CW4 / CW5) model year 2008-2011, as a result of improper use of the material in the production process strips fixture for 4B1 series motors can be caused to damage the surface of the strip. This may cause the belt slips fixture in the worst case normally be followed by the crack. In the aftermath in a vehicle may occur loss charger, coolant temperature rise and loss of steering assist force. at the same time on the instrument panel to view the EPG appropriate warning messages.

 

These cars are covered under service campaign ENL - 14-035-SR ktorá involves the exchange of replacing defective equipment rack strips and, if necessary, the cooperating elementov: rollers and belt tensioner which seem fixture.

 

За другата не намерих нищо, но нещо за спирачки и стопове става дума.

 

Като гледам засегнатите модели не са малко и може да има още кой да се възползва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За стоп машинката е втората , която е на педала за спирачките . Подава сигнал към стоповете да светят . При автоматика е фатално ако не работи не може да запалиш . Смениха ми машинката става бързо за 10 - 15 минути .

А другата кампания за какво е не ми казаха нищо ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...