Премини към съдържание

Търся компресор за климатик


Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Аз не карам Митсубиши Каризма, но имам Volvo V40 1.8i GDI. Както разбрах имам същия двигател както Каризма. Можете ли да ми помогнете от къде да намеря компресор за климатика, защото разбрах че е същия. Ако може втора употреба и каква е цената.Аз съм от Варна. Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нов може да се достави с поръчка (за около 15 дни), но цената му е висока - около 1800лв с ДДС, освен това на Каризма GDI се качват два вида, разгледай компресора би трябвало да има номер върху него.

Много висока ми се струва тази цена, наистина ли са толкова скъпи сякаш ще слагам цяла инсталация за климатик.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какво му е на твоя??

Компресора какъв е??? Роторен, буталцов, центробежен или??? и каква е повредата му? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много висока ми се струва тази цена, наистина ли са толкова скъпи сякаш ще слагам цяла инсталация за климатик.

Мисля че е центробежен. На майстора на който го дадох да го погледне каза че има разбит лагер и вал. Каза ми по добре да си търся втора употреба. Незнам на кого да вярвам вече, различни майстори

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...