Премини към съдържание

Mitsubishi Outlander II- 177hp


Препоръчано мнение

Здравейте,

в книжката са посочени Ah на акумулатора и заряден ток на алтернатора, но не и пусковия ток на акумулатора, което при покупка на нов е много важно. Затова ако някой ме "светне" ще съм му благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, пусковия ток е различен за видовете марки акумулатори .Например Искра има 720А пусков ток а Варта 780А /това е за 77ah акумулатори /.Не знам за твоята кола какъв ти трябва,/гледам че си дизел/ но си вземи с по-голям пусков ток. Избора на марка оставям на теб.Но все пак препоръчвам ти нещо класно,разликата в цените не е толкова голяма.Аз съм 6-та година с Варта нямам проблем до сега. :drive: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, знам че акумулаторите са с различни токове, аз питам колко изисква двигателя (стартера) на този автомобил, за да знам какво да търся, а не "наслука" и после за боклука. Прочел съм и това че се изисква тягови акумулатор, само пусковия ток не съм намерил.

Редактирано от alf
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За първоначално вграждане се ползва Panasonic 95D31L - пусковия ток му е 650А, капацитет 80АН.

 

Miroslav, този акумулатор е за автомобили без "стоп/старт", за "старт/стоп" системата акумулатора е тип Т-105, но най-вероятно пусковия тик е същия, така че благодаря.

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да така е, за "старт/стоп" са тягови а не стартови и затова са доста по-скъпи, именно затова гледам да си изясня "навреме" характеристиките.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами срещу тип Т-105 в интернет ми излиза определението "тягов акумулатор".

Редактирано от alf
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...