Премини към съдържание

Проблем с Grandis


Jassen

Препоръчано мнение

Здравейте,

Срам не срам ще питам. Днес се опитах да сменя крушките на габаритите, но за съжаление без успех. До скоро карах Мазда 5 имам и Хонда, но с такъв проблем не съм се сблъсквал. Искам да попитам има ли някакъв чалъм, фара ли се сваля или нещо друго.

Благодаря Ви предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Срам не срам ще питам. Днес се опитах да сменя крушките на габаритите, но за съжаление без успех. До скоро карах Мазда 5 имам и Хонда, но с такъв проблем не съм се сблъсквал. Искам да попитам има ли някакъв чалъм, фара ли се сваля или нещо друго.

Благодаря Ви предварително.

.....сваля се гумата и подкалника, не е задължително да го махаш целия,но все пак така, че като бъркаш да не ти пречи.....крушката е W5W,а фасонката за да я свалите, трябва да се завърти на ляво 90 градуса и тогава дърпайте....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....сваля се гумата и подкалника, не е задължително да го махаш целия,но все пак така, че като бъркаш да не ти пречи.....крушката е W5W,а фасонката за да я свалите, трябва да се завърти на ляво 90 градуса и тогава дърпайте....

Благодаря много за отговора. Утре ще се пробвам отново. Аз успях да сваля крушката, но с поставянето обратно видях зор :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за отговора. Утре ще се пробвам отново. Аз успях да сваля крушката, но с поставянето обратно видях зор :)

....ее, ама от къде се оппитваш да я поставиш? отгоре ,или през подкалника, ако е отгоре, разбирам, минал съм по същия път...... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....ее, ама от къде се оппитваш да я поставиш? отгоре ,или през подкалника, ако е отгоре, разбирам, минал съм по същия път...... :D

E пробвах отгоре, изподрах си ръцете, но ефект нулев. Имам да черпя, мерси много.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз на моя Грандис скоро сменях габаритна крушка.

Отгоре без да разглобявам нищо, но ми отне много часове и нерви и накрая

тъкмо да се откажа тя взе че влезна и се завъртя. :icon_dance:

Успех с начинанието, варианта на DJ трябва да е в пъти по-лесен. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички,

вчера най-накрая ми остана малко свободно време и смених крушките. Мерси на DJ всичко стана много бързо и лесно.

Редактирано от Jassen
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отгоре се сменя без проблем,но трябва спокойствие и чалъм :mitsu-smiley:

......и две кутийки валерианчета...... :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...