Премини към съдържание

Спейс стар 1.3 99г


Препоръчано мнение

Здравейте, моля за помощ

Колеги имам следния проблем, при маневра от задна предавка и превключвам на първа, скоростите ми блокират и мога само 5 да включа.

Това ми се случва за трети път майстора все ми обяснява няква си пружина сменял, но искам да реша проблема окончателно.

Дайте съвети, БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, моля за помощ

Колеги имам следния проблем, при маневра от задна предавка и превключвам на първа, скоростите ми блокират и мога само 5 да включа.

Това ми се случва за трети път майстора все ми обяснява няква си пружина сменял, но искам да реша проблема окончателно.

Дайте съвети, БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

А кутията отваряна ли е, поради някаква причина ? .

Обикновено това се случва след ремонт на кутията и ако на майстора му артисат малко части при сглобката .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А кутията отваряна ли е, поради някаква причина ? .

Обикновено това се случва след ремонт на кутията и ако на майстора му артисат малко части при сглобката .

 

 

 

ДА ОТВАРЯНА Е ПЪРВИЯ ПЪТ

НО МИ КАЗА ,ЧЕ Е СМЕНИЛ САМО ПРУЖИНА И Я РАЗБЛОКИРАЛ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

ДА ОТВАРЯНА Е ПЪРВИЯ ПЪТ

НО МИ КАЗА ,ЧЕ Е СМЕНИЛ САМО ПРУЖИНА И Я РАЗБЛОКИРАЛ

Кой първи път ? .:icon_hmm:

Мисълта ми беше, дали за първи път ти се е случило това с блокирането, след някакъв друг ремонт на кутията или първо е блокирала и после сте я отваряли .?

Ако е блокирала преди вие да я отворите, от колко време я караш колата, в смисъл, дали не си я закупил скоро с този проблем ?

 

И не са "карай" с тези едри букви, :D ние разбираме и от нормален текст .:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой първи път ? .:icon_hmm:

Мисълта ми беше, дали за първи път ти се е случило това с блокирането, след някакъв друг ремонт на кутията или първо е блокирала и после сте я отваряли .?

Ако е блокирала преди вие да я отворите, от колко време я караш колата, в смисъл, дали не си я закупил скоро с този проблем ?

 

И не са "карай" с тези едри букви, :D ние разбираме и от нормален текст .:)

 

:)карам я от 4 години и ми го прави от една година този номер

първо блокира след което я отворихме ,но нищо не е сменяно само я разблокирва и смени пружина и незнаем от къде идва проблема

каза че я прегледал и не откил нищо нередно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само с преглеждане и смяна на пружина на някой фиксатор не става, иска си цялостно разглобяване и замерване на щифтовете в предния край на избирачите, откъм двигателя .

Тези щифтове трябва да действат така, че докато не изключи хубаво от задна скорост, да не позволяват на другите 2 избирача (за 1, 2, 3, и 4-та скорост) да се движат .

При теб поради износване или поради липса на някой щифт, се случва точно това, при изключване от задна се размества някой от другите избирачи и за това не можеш да превключваш на тези скорости .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...