Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравеѝте! От няколко месеца имам следния проблем-при преминаване през легнали полицаи или неравности се чува тропане отпред. Наѝ-странното е че при преминаване през дупки не се чува нищо. Като я покарам 15-20 мин това тропане намаля значително и даже изчезва . Вече два пъти я карам до БС и ми казват че по предницата нямало нищо разбито. Колата е на 17000 км. Сега се уговорих пак да я прегледат. Ако някоѝ има идея от какво може да е ще съм много благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеѝте! От няколко месеца имам следния проблем-при преминаване през легнали полицаи или неравности се чува тропане отпред. Наѝ-странното е че при преминаване през дупки не се чува нищо. Като я покарам 15-20 мин това тропане намаля значително и даже изчезва . Вече два пъти я карам до БС и ми казват че по предницата нямало нищо разбито. Колата е на 17000 км. Сега се уговорих пак да я прегледат. Ако някоѝ има идея от какво може да е ще съм много благодарен.

 

Ми като на предното поколение. Тампони на макферсъна, не се усещат при преглед на окачването.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми като на предното поколение. Тампони на макферсъна, не се усещат при преглед на окачването.

........или самите амортисьори тропат.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........или самите амортисьори тропат.....

И аз за амортисьорите си мислех. При последното посещение в БС им казах да ги проверят - казаха че не могат да ги сменят по гаранция защото не били омаслени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз за амортисьорите си мислех. При последното посещение в БС им казах да ги проверят - казаха че не могат да ги сменят по гаранция защото не били омаслени.

 

Здрасти колега,

 

лош материал на тампоните, само при плавен ход нагоре-надолу се чува. Получава се само, когато е студено, материалът се свива... И аз съм със същия проблем, който влиза в графата "Нормални оперативни шумове"... Пускай уредбата по-силно. Как не го оправиха за 5 г.... Ей такива неща, както и това, че вече стъклата не се затварят при дълго задържане на бутон от дистанционното, и че само шофьорското стълко е one-toch ме вбесяват...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,

 

лош материал на тампоните, само при плавен ход нагоре-надолу се чува. Получава се само, когато е студено, материалът се свива... И аз съм със същия проблем, който влиза в графата "Нормални оперативни шумове"... Пускай уредбата по-силно. Как не го оправиха за 5 г.... Ей такива неща, както и това, че вече стъклата не се затварят при дълго задържане на бутон от дистанционното, и че само шофьорското стълко е one-toch ме вбесяват...

 

Здравейте отново,

 

Сега като е 10+ не скърцам :), а вие?

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,

 

Сега като е 10+ не скърцам :), а вие?

 

Поздрави!

То при мен е потропване но при тези температури се чува по малко и значително по рядко. Има ли някоѝ коѝто ги е сменял тези тампони и има ли ефект!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...