Премини към съдържание

Букса за халогени


grizan

Препоръчано мнение

Здравейте, искам да сложа фарове за мъгла на спейс стара. Та намерил съм си вече , но се оказа че единият си няма букса за свързване към ел инсталацията на автомобила. Та търся си такава . Ще се опитам да кача снимка на това което имам . Благодаря :

post-16533-078000800 1419178932_thumb.jpg

post-16533-016134200 1419178970_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да сложа фарове за мъгла на спейс стара. Та намерил съм си вече , но се оказа че единият си няма букса за свързване към ел инсталацията на автомобила. Та търся си такава . Ще се опитам да кача снимка на това което имам . Благодаря :

Здравей. Може и да имам, трябва да ги намеря и да видя дали са същите.

А ти провери ли дали стига ток до твоите букси, които са на колата, където ще пъхнеш тези букси от фаровете?

Защото ако нямаш, приключението е голямо...

 

ПП: Опа, май ги нямам, моите са женските, тези дето са на колата. Тогава ги отрязах да не пречат :). Ще проверя все пак.

Редактирано от Арх. Пътко
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Може и да имам, трябва да ги намеря и да видя дали са същите.

А ти провери ли дали стига ток до твоите букси, които са на колата, където ще пъхнеш тези букси от фаровете?

Защото ако нямаш, приключението е голямо...

 

ПП: Опа, май ги нямам, моите са женските, тези дето са на колата. Тогава ги отрязах да не пречат :). Ще проверя все пак.

Допускам че може да излезе някой филм, но не ме притеснява толкова. Ако ток не идва сигурно някое от релетата не е сложено. Има 2-3 авто морги около Пловдив, където има спейс стар - все ще намеря нещо. П.П Буксата не съм я намерил , но във Викиват има такава която ще ми свърши работа :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...