Премини към съдържание

стартер


mladen.bg

Препоръчано мнение

Здравеите колеги .Стартера от известно време взе да ми прави проблеми.Колата е спей стар 1.3 бензин искам да питам същия ли трябва да търся или става и от каризма.Някои ако има за продаване да пиши на лични .Миналата година го свалях смених му шалтер четки бендикс но от скоро пак проблеми затова реших да търся друг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги .Стартера от известно време взе да ми прави проблеми.Колата е спей стар 1.3 бензин искам да питам същия ли трябва да търся или става и от каризма.Някои ако има за продаване да пиши на лични .Миналата година го свалях смених му шалтер четки бендикс но от скоро пак проблеми затова реших да търся друг.

Колега , ако не си ходил иди до фирма Франсискуп , те се занимават само с това, посещавал съм ги тук в Пловдив и останах доволен. Иди и попитай могат ли да ти предложат вариант за Спей Стар-а . Ако не се лъжа имаше вариант да си дадеш твоят и да вземеш рециклиран от тях ако не искаш да ти го правят.Успех и дано бързо оправиш Звездичката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега , ако не си ходил иди до фирма Франсискуп , те се занимават само с това, посещавал съм ги тук в Пловдив и останах доволен. Иди и попитай могат ли да ти предложат вариант за Спей Стар-а . Ако не се лъжа имаше вариант да си дадеш твоят и да вземеш рециклиран от тях ако не искаш да ти го правят.Успех и дано бързо оправиш Звездичката.

 

Колега , от КОСЕр съм купувал рециклиран стартер за другата кола - изкара 5 години. Сега му смених четките и пак е ОК

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...