Премини към съдържание

Някой карали Сива Каризма?


Poli

Препоръчано мнение

От доста време изкам да попитам:

Някой карали Сива Каризма със сив интериор:километраж,централна козола и дръжките от вътре боядисани в сиво?

B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Не,мерак ми е да знам в какви ръце е сега :)

 

 

 

Не знам дали е същата Каризма, но в мобилето има такава за продаване - или поне прилича на подобна дето пишеш. Беше маи 2001 г. с DID двигател, 102 к.с.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Здравей Поли,

 

Аз съм си все още собственик на Каризмата. Страхотен автомобил .

 

Поддържам я колкото мога.

Нито за миг не съжалявам че я купих.

 

Решил съм да я вкарам при компетентен майстор за цялостна диагностика и евентуално смяна на нужните неща. Би ли ми препоръчал някой в Благоевград или в Пловдив?

 

 

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Пловдив вариантите са два: 1. В Ратола и 2. В Балкан стар, мисля че и на двете места ще ти свършат работа. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Благоевград не се сещам такова място, щом се вдигнах до Пловдив Милен да ми оправи оборотите, направи си сметка. В балкан стар и ротола не съм сигурен дали ще ти харесат цените. Ако примерно сравниш цени от балкан стар с магазин Автогарант (София), ще се хванеш за главата.

Аз лично, ако успея да заделя някакви средства най-накрая за колата, бих отишъл директно при DJ-я. Имам предвид най-вече ходовата част - спирачни дискове, накладки, биалетки, тампони, шарнири накрайници и т.н. Двигателя засега спинка, дано и продължава така. Щях да забравя и лагери на скоростите......а бе като се замисля човек не може да и угоди на кола 2-ра ръка. Как се вика карай и се не бой! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за съвета!

 

 

 

Някакви координати на Милен в Пловдив?

 

 

Пазете се и бъдете здрави !

 

:mitsu-smiley:

 

 

We will either find a way or we will make one ! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...