Премини към съдържание

Преден 5-копчен панел за ел.стъкла


tihone

Препоръчано мнение

Здравейте! От известно време контролния панел на шофьорската ми врата започна да прави проблем и не могат да се затварят и отварят стъклата, вкл. и предни, и задни! Този панел е от 4 бутона плюс 1 блокиращ задните стъкла. Ако някой може ми помогне, нека да пише. Предварително благодаря!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Погледни за бушон в някоя кутия, примерно в кутията до акомулатора и има една кутиика дето е жилото за отваряне на предния капак ама е по навътре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Погледни за бушон в някоя кутия, примерно в кутията до акомулатора и има една кутиика дето е жилото за отваряне на предния капак ама е по навътре.

Колега, не обърквай човека. От поста му се вижда, че не работи само шофьорският панел. Няма какво да търси при "акОмулатора", дето има една "кутиИка".

Трябва панелът да си извади, да се разглоби внимателно, за да не се счупят бутоните (проблемни са) и да се изчистят контакторите.

Ако колегата се разтърси из раздел "Carisma", ще намери теми, даже и снимки.

В случай разбира се, че панелът не е повреден безвъзвратно, но едва ли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не обърквай човека. От поста му се вижда, че не работи само шофьорският панел. Няма какво да търси при "акОмулатора", дето има една "кутиИка".

Трябва панелът да си извади, да се разглоби внимателно, за да не се счупят бутоните (проблемни са) и да се изчистят контакторите.

Ако колегата се разтърси из раздел "Carisma", ще намери теми, даже и снимки.

В случай разбира се, че панелът не е повреден безвъзвратно, но едва ли.

 

Здравей колега! Аз ходих при ел.техник и за съжаление се оказа, че панелът е повреден. Ако можеш нещо да ми съдействаш, пиши... Лека вечер!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Аз ходих при ел.техник и за съжаление се оказа, че панелът е повреден. Ако можеш нещо да ми съдействаш, пиши... Лека вечер!

Колега, следи във форума и в нета Каризми на части и веднага реагирай, тъй като панелите се продават бързо. Основният им проблем са счупени бутони, аз за пръв път чувам за повреден панел. Навремето купувах панел точно заради бутоните. Утре ще проверя дали го имам още (без бутоните) и ще пиша. Но както и да решиш проблема, не изхвърляй пластмасовите копчета (бутоните) защото пластмасата старее и се чупят.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Аз ходих при ел.техник и за съжаление се оказа, че панелът е повреден. Ако можеш нещо да ми съдействаш, пиши... Лека вечер!

Имаш ЛС

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте,и аз имам проблема със счупените копчета на панела но при мен всички са счупени на всички врати.Ако някой може да помогне ще съм много благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...