Премини към съдържание

Mitsubishi Colt 1.3 2000г


sando7905

Препоръчано мнение

Здравейте. От скоро съм потребител на mitsubishi и грам несъм наясно със този автомобил. Проблемът ми е като е студена пали без никакъв проблем, работи нормално даже и се форсира без проблем, но като я включа на скорост и да потегля умира на мигът. Неможе да тръгне дори но като загре е проблемът изчезва. Работи добре не прекъсва и пак идва едно но разхода, е безумен сипвам за 25 лв бензин което е 10л и минавам 60км, колата не се гази много нормално я карам не се състезавам преди да потегля винаги винаги изчаквам да загре е не само на този автомобил. Чека не ми е светил никога, само на бензин се кара газ не е имало никога а и мирише доста на бензин като я запаля.

Моля помогнете благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,"пишете" на някакъв странен език...Не мисля,че това е нормален,пък бил той и разговорен,български.Нищо не се разбира.Голяма е вероятността да се четете в раздел "Бисери".

Редактирано от Shamy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няколко различни неща са, които трябва да провериш, и за по-лесно те съветвам да се обърнеш към колегата.

Но ако искаш виж още утре дали ти придърпва при натоварване (при рязко ускорение и/или катерене по баир с ускорение).

 

Ако искаш си свали разни книжки и там има описани по симптоми различни проблеми и кое след кое трябва да се провери.

 

Възможно ли е проблемът да е от запушени дюзи? (Ама не сипвай добавка в резервоара за почистване на дюзи, ако е само за да видиш какво ще стане.)

 

Също се сещам за един възможен проблем с мембраната на регулатора на рейката - ако се е скъсала може оттам да капе бензин. - Извади маркучето, запуши към колекторите и виж дали ще капе нещо от вакуума на регулатора - ако да, лошо.

 

И сподели малко предистория за колата, ако я знаеш - карана ли е преди да я вземеш, седяла ли е продължително без да е карана и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...