Премини към съдържание

Продавам Мицубиши Галант 2.0


Getmaster

Препоръчано мнение

Колеги продавам Мицубиши Галант 2.0

Седан

Пробег - 224,145 км.

Ръчна скоростна кутия

Газов инжекцион - BRC

Алуминиеви джанти 17"

Ксенон на къси дълги и халогени

Цена - 4800лв.

Коментар на цената на място.

За повече информация на тел. 0988900015 Петър или тук във форума на Л.С.

Причината за продажбата покупка на същия автомобил самоче с големия мотор :)

 

Ето линк към обявата в OLX.BG

 

http://olx.bg/mitsubishi-galant-2-0-gls-i58641046

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още надолу 4000лв крайна цена, че работата стана спешна другата предобивка пристигна и чака да бъте купена :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...
  • преди 3 седмици ...
  • преди 2 седмици ...

Здрасти колега, звънях ти но няма връзка,,, продаден ли е галанта?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Поради малката заинтересованост към автомобила колата вече се продава и без джантите и усилвателя с тубата цената е 3500 с метални джанти и летни гуми :)

 

И малко подробности по колата, в момента е на 232951км аз я взех на 186000км 2012г аз съм трети собственик колата преди мен не е карана в България, газовия инжекцион е пълен комплект BRC слаган в България, по боята има само декоративни забележки няма удряно никъде задна лява вежда е тръгнала да ръждясва но това си им е болка на галантите, маслото е сменено преди 7000км но така като гледам скоро пак ще го сменям че 10000 идват бързо слагам 10w-40 като обслужване на мотора има още 30000 преди смяна на ангренаж пистовите ремъци са сменени по окачване задни амортисьори сменени, отпред дискове и накладки нови BREMBO, сменени тампони по носачите и от 2-те страни десните носачи са рециклирани преди 10000км отляво правия носач го чувам мн рядко но и той след към 5000км и той ще иска правене.(по темата за носачите колата я карам вече 46000км като купих колата се излъгах да купя нови носачи но както всичко и те не издържаха много и започнах да ги рециклирам и съм много по доволен от рециклираните отколкото от новозакупените за скормната трицифрена сума а рециклирането е 15лв на бройка, за 60 лв правя 4-те долни носача отпред и издържат много повече отколкото новите). Джантите са тъкмо изкарани от бояджийницата и са като нови тъкмо за лятото.

 

Тъй като колата не можах да я продам когато вече имаше нова потенциална такава в момента събирам пари за закупуването на друга кола с малко повече кончета :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...