Премини към съдържание

Информация за 1.9 Дид


Gechkata

Препоръчано мнение

Здр колеги не мога да намеря достатъчно информация за този дшигател или не се развалят или съм негрмотен и немога да се оправя с Търсачката ..

Набелязъл съм едно такова

http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201406255304799/sort/default/radius/1500/model/space_star/fuel-type/diesel/postcode/e126hr/onesearchad/used%2Cnearlynew%2Cnew/make/mitsubishi/usedcars/page/1?logcode=p

 

Нотези километри са ми малкои нереални пък и за дизел“...?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прав си ,че не се развалят. Имам го същото само че сив металик и с ляв волан. И аз го купих приблизително на тези километри ,след година и половина каране му свалих кората която покрива двигателя за да видя какво е това чудо вътре .Преди имах опел корса и всеки месец ръчках нещо по мотора. Двигателя е на рено и от мненията на други собственници много рядко нещо се разваля . Когато го купувах не им вярвах,но се убедих,че са били прави.Ако си решил да купуваш такова няма да сбъркаш ! :icon_thumbup: Двигателят е F9Q2

Редактирано от nbt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хммм :icon_hmm: , и това как го реши :icon_hmm: От снимката на табелката която е до двигателя !http://picbg.net/u/7220/4248/775428.jpg

Редактирано от nbt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много интересна тема стана Благодаря на отзовалите се помогнахте много......

Благодартя и на всички останали които споделиха!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега и аз съм горд собственик на този модел и искам да попитам със какво двигателно масло я карате моята е на 160000 км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

10W40 Производителя препоръчва ELF турбо дизел ,но каквато и марка да сложиш ще върви. Двигателят е железен от всякъде ,нищо че е на рено !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...