Премини към съдържание

Кадърен тенекеджия ! Във Варна


Препоръчано мнение

Здравейте колеги :) искам да попитам имате ли познат майстор да ми изправи и китне колицата ,имам съдран калник и леки забележки тук там :( искам да пребоядисам колата цялата.защото моята жена се е опитвала да кара :) ще съм много благодарен ако ми помогнете доста рових но не открих точно такъв човек който да ми оправи колата :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че от бързо, евтино и качествено можеш да избереш само две (: Кажи какво си готов да отделиш, за да те насоча.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че от бързо, евтино и качествено можеш да избереш само две (: Кажи какво си готов да отделиш, за да те насоча.

не ме разбирай погрешно не за парите ( не че не са фактор ) но където и да отида при майстор виждам "ГОТОВИТЕ" коли пред сервиза и въпреки че не е моя ми се плаче :) за това става въпрос. то е ясно че качеството си иска цена но да е заслужена :) така де отплеснах се ако можеш помагай :) а за бързо, евтино и качествено, много добре знам занимавам се с мебели и до болка ми е познато :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...