Премини към съдържание

Катализатор Oulander 2.4 2008г


Препоръчано мнение

Здравейте,

Имам проблем с катализатора,разпаднал се е на парчета,незнам поради висока температура,или животът му е изтекал.

Единият вариант е смяна с нов,другият е да се изчисти и колата да е без катализатор.Искам да попитам имате ли информация

дали колата може да работи без катализатор,ще отчита ли грешка и дали компютърът може да се излъже по някакъв начин.

Колата е на 195.х.км от които 155х.км са на газ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам проблем с катализатора,разпаднал се е на парчета,незнам поради висока температура,или животът му е изтекал.

Единият вариант е смяна с нов,другият е да се изчисти и колата да е без катализатор.Искам да попитам имате ли информация

дали колата може да работи без катализатор,ще отчита ли грешка и дали компютърът може да се излъже по някакъв начин.

Колата е на 195.х.км от които 155х.км са на газ.

Компа можеш да го излъжеш,но тези които ти махат катализатора трябва да знаят как да го премахнат,след това ще си монтираш една чистачка на грешки, ако се налага и готово.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам проблем с катализатора,разпаднал се е на парчета,незнам поради висока температура,или животът му е изтекал.

Единият вариант е смяна с нов,другият е да се изчисти и колата да е без катализатор.Искам да попитам имате ли информация

дали колата може да работи без катализатор,ще отчита ли грешка и дали компютърът може да се излъже по някакъв начин.

Колата е на 195.х.км от които 155х.км са на газ.

.......ще свети чка защото ще набива грешките,свързани с него, но ако АГУ-то има опция за изтриване автоматично на тези грешки, тогава не виждам проблеми......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Вече 5 дни откакто колата е без катализатор,все още не ми е светнал чекът,върви много по добре,малко по шумна е при ниска скорост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...