Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Мисля да купя Колт 2006г. бензин автоматик


Препоръчано мнение

Здравейте,приятели, мисля да закупя Митсубиши Колт 1.3 2006г. автоматик внос от Австрия!!!

Моля кажете колата дали е предразположена към ражда както предния модел

Автоматичната скоростна кутия как се представя, лабилна ли е или е стабилна

и общо взето за какво да внимавам с тази кола и какво да имам вредвид, че е негативно по нея!

мерси предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здрасти tishkov86! Колата е супер, аз карам англичанка, такава с твоите характеристики. Автомата е добър- шумно превключва предавките, замисля се

при качване на предавки( все едно е заяло нещо в кутията ), шумо-изолация мисля, че няма- двигателя се чува много, голям шум от търкалянето на колелата и от големите огледала на магистрала все едно вятъра духа директно в ушите ти. Този автомат има 6 предавки, но съм го пробвал на 140км/ч и компа все още е на 5-та. Та тази 6-та май само за немски аутобан е правена- е не, че не можеш и сам да превключиш на 6-та. За мен тези недостатъци на Колт-а не са проблем, приоритетите са ми други- икономия на гориво и здравина ( да не влизам в сервиз с години- е само за годишен тех.преглед и масла).

Колата е много здрава( чукам на дърво ), за 2 години само консумативи са ми сменяли, и един софтуерен ъпдейт на автоматичната скоростна кутия.

Ръжда моята няма ( в Англия е доста влажно).

Моят Колт е 2009, 1.3, автомат, 5 врати, бензин.

Е това е дано съм ти бил полезен.

Чао и дано направиш правилня избор- Мицубиши.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тука имаше няколко теми за автомата, където отвреме на време не иска да превключва на задна и това се оправя със споменатия софтуерен ъпдейт от колегата по- горе. По спомен беше около ~50 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...