Премини към съдържание

Мисля да купя Колт 2006г. бензин автоматик


Препоръчано мнение

Здравейте,приятели, мисля да закупя Митсубиши Колт 1.3 2006г. автоматик внос от Австрия!!!

Моля кажете колата дали е предразположена към ражда както предния модел

Автоматичната скоростна кутия как се представя, лабилна ли е или е стабилна

и общо взето за какво да внимавам с тази кола и какво да имам вредвид, че е негативно по нея!

мерси предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здрасти tishkov86! Колата е супер, аз карам англичанка, такава с твоите характеристики. Автомата е добър- шумно превключва предавките, замисля се

при качване на предавки( все едно е заяло нещо в кутията ), шумо-изолация мисля, че няма- двигателя се чува много, голям шум от търкалянето на колелата и от големите огледала на магистрала все едно вятъра духа директно в ушите ти. Този автомат има 6 предавки, но съм го пробвал на 140км/ч и компа все още е на 5-та. Та тази 6-та май само за немски аутобан е правена- е не, че не можеш и сам да превключиш на 6-та. За мен тези недостатъци на Колт-а не са проблем, приоритетите са ми други- икономия на гориво и здравина ( да не влизам в сервиз с години- е само за годишен тех.преглед и масла).

Колата е много здрава( чукам на дърво ), за 2 години само консумативи са ми сменяли, и един софтуерен ъпдейт на автоматичната скоростна кутия.

Ръжда моята няма ( в Англия е доста влажно).

Моят Колт е 2009, 1.3, автомат, 5 врати, бензин.

Е това е дано съм ти бил полезен.

Чао и дано направиш правилня избор- Мицубиши.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тука имаше няколко теми за автомата, където отвреме на време не иска да превключва на задна и това се оправя със споменатия софтуерен ъпдейт от колегата по- горе. По спомен беше около ~50 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...