Премини към съдържание

Какво е това?


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,реших да си слагам дистанционно заключване/отключване. Колата е Каризма 1,6 - 90 кс - 1999г. купих я с 1 ключ и не знам дали е имала преди дистанционно или не. Изчетох форума по темата и в събота реших да погледна и ключа за откл/закл. между седалките. Свалих кората между седалките и има нещо като "кутийка" /снимах го, но снимката не мога да я кача, че са голям файла/ и 2 куплонга LH и RH. В manual има 2 схеми с и без дистанционно.

Та въпроса ми това за какво е "Кутийката" и тези 2 куплонга имат ли отношение към централното заключване?

Купих си дистанционно Giordon Китайско. Благодаря ви предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с линк към сайт ! На мен ми иде нещо на акъла ама качи снимката примерно в снимка бг и дай линк. :icon_bye: И разреши достъпа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте не дадох много точно описание, но ето линк http://www.snimka.bg/?album;aid=823680# на нещото. Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това трябва да е за SRS системата за Airbags тоест жълтите кабели поне са за него, в седалките имаш два :)

 

за дистанционното отключване заключване трябва да имаш заготовка тоест букса малко по напред зад чашкодържача под касетофона.

 

На тази снимка най лявото

2013-03-28.jpg

 

аз го продадох с дистанционното за около 20 лева и не са се оплаквали значи трябва да работи на всяка кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...