Премини към съдържание

Странично огледало за Каризма


Препоръчано мнение

Минах го този път преди месец. По моргите ще ти искат от 60 до 100 лв. за огледалото, цялото не дават само стъкло. Аз си изрязох на стъклар, обаче не беше асферично затова най-евтиното решение, което намерих към момента е ето това. http://www.ebay.co.uk/itm/PASSENGER-LEFT-WIDE-ANGLE-HEATED-WING-MIRROR-GLASS-FOR-MITSUBISHI-CARISMA-95-06-/370855175308?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Car+Make%3AMitsubishi%7CModel%3ACarisma&hash=item5658b0e48c

 

Стои ли ти старото с нагерателният елемент и пластмасата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Минах го този път преди месец. По моргите ще ти искат от 60 до 100 лв. за огледалото, цялото не дават само стъкло. Аз си изрязох на стъклар, обаче не беше асферично затова най-евтиното решение, което намерих към момента е ето това. http://www.ebay.co.uk/itm/PASSENGER-LEFT-WIDE-ANGLE-HEATED-WING-MIRROR-GLASS-FOR-MITSUBISHI-CARISMA-95-06-/370855175308?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Car+Make%3AMitsubishi%7CModel%3ACarisma&hash=item5658b0e48c

 

Стои ли ти старото с нагерателният елемент и пластмасата?

За съжаление не :( . Откраднаха ми само основата със стъклото !!! Преди около 2-3 месеца си сменях лявото и се мъчих около час за да сваля само стъклото защото беше пукнато но така и не успях да го откача от щипките и го смених цялото.Не знам тоя глупак как ми е откраднал само стъклото без да счупи нищо,но си мисля че щеше да му е по лесно да развие двата болта и да открадне цялото огледало.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...