Премини към съдържание

Проблем с ключ на Лансер 2008


peci

Препоръчано мнение

Здравейте,преди 3 години си загубих единия ключ /лансер 2008/и отидох в 'Дарс ауто' да ми го блокират и понеже искат 350 лв за нов реших да карам само с един.Скоро обаче, прочетох тук във форума за колеги ,които са поръчали и регистрирали ключове от ибей и реших ии аз да се сдобия с резервен,поръчах си,ключа пристигна ,нарязах го,обучих дистанционното и оставих колата в 'Дарс ауто' да го регистрират. до тук добре,но след 3-4 часа ми се обадиха че ключа не става:(

Като отидох приемчика ми каза :ето ти отговора на твоите въпроси и ми даде една разпечатка на която е изписано :

x Key error

THE key couldn't be gedistered because the key was wrong type.

Някой имал ли е подобен проблем ,или идея дали може нещо да се направи?

Благодаря предварително!

 

 

п.с. за студената вода знам:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,преди 3 години си загубих единия ключ /лансер 2008/и отидох в 'Дарс ауто' да ми го блокират и понеже искат 350 лв за нов реших да карам само с един.Скоро обаче, прочетох тук във форума за колеги ,които са поръчали и регистрирали ключове от ибей и реших ии аз да се сдобия с резервен,поръчах си,ключа пристигна ,нарязах го,обучих дистанционното и оставих колата в 'Дарс ауто' да го регистрират. до тук добре,но след 3-4 часа ми се обадиха че ключа не става:(

Като отидох приемчика ми каза :ето ти отговора на твоите въпроси и ми даде една разпечатка на която е изписано :

x Key error

THE key couldn't be gedistered because the key was wrong type.

Някой имал ли е подобен проблем ,или идея дали може нещо да се направи?

Благодаря предварително!

 

 

п.с. за студената вода знам:)

 

Какъв ключ си купил? Линк в ибей? Снимка евентуално разглобен и сглобен? Имам резервен "девствен" имобилайзер чип ако те интересува.

Редактирано от DqdoMraz
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ebay.co.uk/itm/301141918655?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

това е линка в ибей ,честотата на която работи е 415 мгх ,на оригиналния също

Чудя се като идвам до Сф дали да не пробвам в ратола....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първото, за което се сетих бе разлика в честотите - или колата е американка, или ключа е за американския пазар. Сега вече очаквам, че или не са могли да се справят, или ключа е дал фира(малко вероятно). Пробвай на още едно място - за мнение. В Бургас нямате ли ключарско ателие с такива възможности? Въпреки, че не ми е ясно точно, как го правят там. Иначе имаш още един вариант - DqdoMraz :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ebay.co.u...984.m1439.l2649

това е линка в ибей ,честотата на която работи е 415 мгх ,на оригиналния също

Чудя се като идвам до Сф дали да не пробвам в ратола....

 

415 Мгх. поне аз не знам да има за Лансер, има 434 - Европа и 315 - Америка. Пак казвам, може имобилайзер чипа да е сдал багажа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И един последен въпрос от мен, като си прочел темата за ключа, защо не поръча нов ключ от линка който съм дал, след като вече е тествано и сигурно? Ето пак линка ЦЪК

Редактирано от DqdoMraz
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...