Премини към съдържание

Emma Sound & Tuning - покана


Препоръчано мнение

Уважаеми фенове на „Мицубиши”,

 

Бих искал като организатор да отправя към Вас официална покана за участие/посещение на шоуто EMMA Sound & Tuning, което ще се проведе на писта „Дракон” до село Калояново, Пловдивско. Събитието ще започне в 10:00 на 2 юни и ще завърши в 17:00 на 3 юни. Програмата ще включва:

- конкурс за най-силна/най-добре звучащо car audio

- конкурс за най-красив оптичен тунинг

- концерт на група БТР

- парад на ретро автомобили

- автомивка по бикини

- конкурс „Мис ЕММА Sound & Tuning”

- състезание с радио-управляеми модели

- драг рейсинг на 1/8 миля

- каскади с автомобили и мотоциклети

- надпиване с бира

- състезания по викане, хвърляне на стари рaдиокасетофони, томболи с награди и други забавления за публиката

- дискотека за зрители и участници

- изложение на водещи български фирми за тунинг и авто-овучаване

- дрифтинг-демонстрации

- състезание за смяна на гуми

- светлинно шоу

- дрифт/рейсинг такси – возене на хора от публиката със състезателни автомобили

- боди-арт

 

По образец на чуждестранни мероприятия от подобен тип предлагаме безплатно на автомобилните клубове (в това число и на Вашия) изложбена площ за най-атрактивните им машини. Ще се радваме на предложения и съвети относно организацията на събитието.

 

С поздрав:

Борислав Радославов,

ЕММА-България,

директор

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

 

това предложение идва от мен. Трябваше да го пусна от мое име, но пчеличките в офиса работят по-бързо :)

 

Та планирам купона да е голям. Поканили сме всички клубове и форуми на различните марки като целта е всеки клуб да има място, на което да покаже най-добрите страни на съответната марка в рамките на 10-15 коли. Става въпрос за събота и неделя. Пистата ни дава опции за палатки и каравани безплатно за тези, които ще останат 2та дена. Състезанията са стандартни-car audio, драг и т.н. Атракциите ше са разнообразни и със сигурност ще в забавно за всички. Шоу с такъв формат досега не е имало и се надявам да е на ниво. Сайта е www.emma-show.com

 

Та с този пост искам официално да поканя клуба да участва от мое име и от името на ЕММА България

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като участник на шоуто миналата година в зала "Фестивална", мога да кажа, че беше супер, а тази година на открито, с всичките тези атракции и забави, ще е неописуемо прежияване. В R&B Audio си знаят работата и как да организират тези прояви!

 

Надявам се да се съберем много фенове от клуба и да направим атракция - все пак сме клуба с едни от най-готините автомобили ever! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това всичкото е много хубаво..

 

НО :icon_n_oops:

 

Из моя офис се носи зловредния слух, че 2 юни ще е работен ден - ще се отработва не знам си кой празник, дето щеше да се отработва на 19 май, но заради изборите не знам си какво. Това май не е много добре за организацията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това всичкото е много хубаво..

 

НО :icon_n_oops:

 

Из моя офис се носи зловредния слух, че 2 юни ще е работен ден - ще се отработва не знам си кой празник, дето щеше да се отработва на 19 май, но заради изборите не знам си какво. Това май не е много добре за организацията.

Уви, не е само в твоя офис. (Де да беше) Отработва се 25-ти Май.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление тази информация дойде малко късно-все пак с писта Дракон имаме уговорка от 2 месеца. А и организацията вече беше в пълен ход-банери, реклами, спонсори и т.н./ Вече обявих официално на правителството другия път да се допитват до мен :D /Така че ни се наложи да преглътнем и да продължим като се надяваме на най-доброто. И наистина се надявам това да не попречи на участници и публика да дойдат за да се забавляваме заедно. Между другото, вече имаме потвърдено участие от 2 клуба и доста активност от някои от другите, така че ще бъде интересно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип официалните празници и отработванията би трябвало да се обявяват в края на предходната година, за да не стават точно такива неща. Но кой там горе да се сети? Важно е мравките да се трудят безропотно :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...