Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Помогнете! Проблем с предницата


bobi_85

Препоръчано мнение

Здравейте,имам проблем с предницата на моята Каризма. На моменти нещо пука отпред. Сменени са амортисиорите,шарнирите са рециклирани,накраиниците са добре. Според майсторите всичко е бетон. Пукането се появява на моменти,когато трагвам напред-назад,ж движение нищо несе чува..болтовете на моста са стегнати, всичко е проверено при няколко човека. Моля помогнете.

Редактирано от Светльо Ангелов
Главни букви!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,имам проблем с предницата на моята,каризма.на моменти нещо пука отпред.сменени са амортисиорите,шарнирите са рециклирани,накраиниците са добре.според майсторите всичко е бетон.пукането се появява на моменти,когато трагвам напред-назад,ж движение нищо несе чува..болтовете на моста са стегнати,всичко е проверено при няколко човека.МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!!!

Тампони на стабилизиращата щанга гледахте ли ги? Предполагам, че не сте, защото са завряни на много неудобно място.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Перфектни са, откачах биалетките, цялата щанга се движи стегнато, няма никакви луфтове,шума идва отдолу в краката. Съмнявам се че моста мърда на моменти....

Редактирано от Светльо Ангелов
Пиши грамотно!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж да не е някой тампон по двигателят.

На мен така ми правеше и се оказа тампон.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой,този на магарето ли?По принцип сам ги гледал и тях,добре са на вид,нямат луфтове или нацепено.Ще ме побърка тая кола.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам проблем с предницата на моята Каризма. На моменти нещо пука отпред. Сменени са амортисиорите,шарнирите са рециклирани,накраиниците са добре. Според майсторите всичко е бетон. Пукането се появява на моменти,когато трагвам напред-назад,ж движение нищо несе чува..болтовете на моста са стегнати, всичко е проверено при няколко човека. Моля помогнете.

Е добре де, от 17 до 22 лв. са шарнирите на Каризма преди 99г, 25- 30 лв. са за по новите, кой ти даде този акъл да рециклираш шарнири ..:icon_hmm:

Той стария като го избиеш веднъж от носача и му позаплескаш шлиците, после и на ръка си влиза в леглото и като нищо може след това да се разхлопа .. Пък и самия шарнир не знам как са ти го рециклирали, може и той да си пука ..

Болтовете на моста ги мани, я кажи проверени ли са тампоните на носача, те също може да са причина за хлопане при тръгване напред- назад ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шарнирите,ги рециклирах без да ги избивам,пратих ги с носачите в Казалнък.Огледал съм тампоните на носача и селеновите втулки,добре са!!!Ако са рабити тампоните ще лопа постояно,ато се чува при малка скорост докато тръгвам.Скачам в дупки,карам по павета,нищо не се чува...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

За момента не.Забелязах че десния спирачен апарат има луфт и чука на желязо.Другата седмица ще остържа нови водачи и ще пиша,пак

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Направих,нови водачи на апаратите,сега нямат луфт... но ефект нямаше!!!!!!Пак си хлопа когато си поиска,не знам какво да правя вече......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами направих водачите и от другата страна,сега всичко е перфектно!!!!!единият водач от ляво беше много износен,и май той е виновен за всичко....сега все едно карам нова кола....МНОГО СЕ РАДВАМ ЧЕ РЕШИХ ПРОБЛЕМА!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...