Премини към съдържание

Търси се квартира в Пловдив


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги

След 2 седмици ще се местя да работя в Пловдив и понеже има доста колеги от форума, които са пловдивчани, реших да попитам дали случайно някой дава квартира под наем, или знае за някоя евтина малка квартира.

По принцип търся едностаен или двустаен апартамент, ателие, какво изскочи. За предпочитане са кварталите: Кършияка, Широк Център, Център, но това не е от най- голямо значение. По възможност да има климатик, или поне отоплението да не е с ТЕЦ, и да е обзаведена с бяла техника. И малко за мен да напиша: електроинженер съм, току що завършил в ТУ в София, непушач, без домашни любимци, и най- важното: карам Мицубиши. :)

Пиша тук, тъй като малко съм се отчаял с положението на квартирите в Пловдив - то се оказа по- трудно да намеря там квартира, отколкото в София. Във всичките агенции ми предлагат само някакви партери или стари панелки с ТЕЦ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре виж през някоя агенция колега. Иначе е трудна работа, ако дочуя нещо ще ти кажа, но като цяло не стигат много такива новини до мен..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, колега :)

Ако имате дори и някой приятел, който работи в агенция би било добре да се свържа с него. Аз днес обикалях агенции в Пловдив - 4-ма различни брокери и нищо не харесах. Всъщност харесах 2 апартамента по снимки, но 2-ма от брокерите се оказаха много несериозни и ги чаках 2 часа да проверят дали са свободни квартирите, кога мога да отида да ги огледам, и накрая нищо - ни вест, ни кост от брокерите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, колега :)

Ако имате дори и някой приятел, който работи в агенция би било добре да се свържа с него. Аз днес обикалях агенции в Пловдив - 4-ма различни брокери и нищо не харесах. Всъщност харесах 2 апартамента по снимки, но 2-ма от брокерите се оказаха много несериозни и ги чаках 2 часа да проверят дали са свободни квартирите, кога мога да отида да ги огледам, и накрая нищо - ни вест, ни кост от брокерите.

 

Здравей,бъдещ МАЙНАhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif!Единственото,с което мога да помогна в момента е тел на брокерка,която ми свърши работа.Е,беше отдавна.0888990463-Рени.Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...