Премини към съдържание

Дисплей


rusnak

Препоръчано мнение

Колеги да ви попитам, имам каризма гди 2001 елеганс и дисплея е с вградена навигация. Има ли опция да ми показва моментен разход на горивото и ако има какъв е начина да го настроя? Също така има и средна скорост - което показва вярно и някакви километри показва които не ги знам за какво са (нито са изминати от последното зареждане нито са оставащи километри спрямо горивото в резервоара). А и някои има ли информация от къде да си изтегля карта за България (и други източно европейски страни) за навигацията, защото имам диск, който мисля, че е оригинален, но той е само със западните европейски държави. Благодаря! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За България няма,не се хаби да търсиш. А диска си го пази,даже му направи копие,че ако откачиш акумулатора,без него си приключил с навигацията. На Спейс Стар-а показва средния разход мисля :icon_hmm:,не знам на каризмата дали може.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Средния разход и на каризмата го показва , питам за моментен. А защо да приключвам с навигацията ако нямам копие, ако откача акумулатора - нещо не мога да си го обясня ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Средния разход и на каризмата го показва , питам за моментен. А защо да приключвам с навигацията ако нямам копие, ако откача акумулатора - нещо не мога да си го обясня ?

RAM/ROM, това го обяснява.

Редактирано от Т. Минтов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защото си чете файловете от диска и като не го види и дисплея става безполезен. Пише сложи диск и нищо не ще да прави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, колега. Предполагам, че говориш за каризма, с цветен display и навигация, демек като моята. Значи за карти БГ, да ти кажа търсил съм с часове по някви руски сайтове и накрая нищо.Пък може да си пускаш cd audio формат(нещо като cd player)нямаш грижа,аз съм така:), тва че ако загубиш диска, незнам, но аз не съм виждал и на снимка как изглежда, пък устройството си работи :))

За разхода на гориво:

-за оставащите километри, нещо хич не отчита как трябва(пере си както иска)

-за разхода на гориво може да се каже, че си работи добре, нямаш грижа.Зануляването става, като натиснеш най-левия бутон на cd(под надписа reset на дисплея, ако не се лъжа)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, колега. Предполагам, че говориш за каризма, с цветен display и навигация, демек като моята. Значи за карти БГ, да ти кажа търсил съм с часове по някви руски сайтове и накрая нищо.Пък може да си пускаш cd audio формат(нещо като cd player)нямаш грижа,аз съм така:), тва че ако загубиш диска, незнам, но аз не съм виждал и на снимка как изглежда, пък устройството си работи :))

За разхода на гориво:

-за оставащите километри, нещо хич не отчита как трябва(пере си както иска)

-за разхода на гориво може да се каже, че си работи добре, нямаш грижа.Зануляването става, като натиснеш най-левия бутон на cd(под надписа reset на дисплея, ако не се лъжа)

 

Благодаря, това вече го знам :) , просто питам има ли начин да се настрои на моментен разход а не среден. А, ако искаш мога да ти пратя копие на моя диск . И за оставащи километри .. наистина незнам как да го накарам да показва вярно :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...