Премини към съдържание

Търся датчик на дроселовата клапа TPS


Препоръчано мнение

За много години!!!!

Днес се оказа че TPS на моя Колт V 1.3 75кс 96година е счупен и търся да го купя отнякъде

Ако някой може да ме насочи откъде или продава моля да каже!

Благодаря предварително!

Казаха ми че ставало и от 1.6

От Лансер и Галант 2000 кубика 98-99г.

Редактирано от radsal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не само от 1.6 става. И от галант става... и от каризма. Милен може да каже по-точно от които мотори стават. Иначе трябва да търсиш втора ръка, защото цената на нов е умопомрачителна. Освен това после трябва да идеш при някой с комп, да го настрои...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Проблема разрешен - датчик втора употреба за 40 лева и Милен ми го смени за нула време.

Колега имам същия проблем с моята каризма :help: .Би ли споделил моля от къде намери датчик,от какъв модел мицубиши беше и след смяната правихте ли няква настройка и ако да каква? Моят двигател е 1.6 16v 90коня на висока предавка с ниска скорост лашка сякяш има проблем с тоците,а също така гори като камион[руски] :icon_rock: и за това смених кабели и свещи но нямаше ефект. После отидох на диагностика и излезе че TPS-a не работи или поне не работи както трябва.Предварително благодаря :) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти! Моя TPS го купих втора употреба от магазинче за Японски авточасти в Пловдив телефона е 032640803

Задължително трябва да отидеш на диагностика да ти го настроят! Да знаеш,че оригиналния струва около 400 лева,продават се и ментета за около 200 лева.Ако нямат в магазина-звъниш по морги!Трябва да научиш номера на твоя за модела,защото ми казаха че са три вида.Моя беше за 1.3 12v 97г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерсаж за бързия отговор и за линка. На снимката изглежда същия с 4 крачета е като моя, но първо ще проверя утре във Варна дали ще открия втора ръчица точно като моя и ако не, ще се престраша да взема тоя ментеливия дето е за 100 кинта.Още веднъж мерси :yes3: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...