Премини към съдържание

Mitsubishi Outlander 2008 г.2,4 бензин MIVEC - подходяща за този двигател газова уредба


Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

Outlander 2008 г.2,4 бензин MIVEC. Моля за съвет- къде мога да монтирам качествена и съответно подходяща за този двигател газова уредба ?

Предварително благодаря за съдействието.

Поздрави,

Красимир

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

аз на моя Мицко -Outlander 2003 г.2.0 бензин след проучване от моя старна на пазара преди 10 дена мu сложих Romano AIS.Прехвърля от бензин на газ без да се усети разликата в горивото.Монтираха ми я в Max Gaz ,при Васил,но ми се налага да ходя при Иво Ленков от официалния сервиз ,защото пича от Max Gaz не е в час със софтуера.Компа спря да ми показва среден разход.Г-н Ленков оправи проблема ,но сега пък ми светна чека,такаче утре пак ще ходя .Споделям този мой опит- може да избереш каквато искаш газова но всичко е в ръцете на майстора,ако не е наясно какво прави ,каквато и да сложиш няма да работи като хората,независимо от марката и модела.Иначе на тази уредба и дават 5 години или 150 000км.гаранция.Става въпрос за София.

дано съм ти бил от полза

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

писал съм и в други теми, но - провери си клапаните преди да сложиш газово. Ако има по-затворенички - горещо препоръчвам да ги регулираш.

 

Аз лично съм с комп Ланди и дюзи и изпарител Томасето и съм доволен и откъм разход и откъм безпроблемна работа.. но от време на време ми светва чека.

Колеги повече хвалят БРЦ, но идва малко по-скъпо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...