Премини към съдържание

Съвет относно газов инжекцион


lambro

Препоръчано мнение

Здравейте, Колеги,

 

Мой добър приятел преди седмица направи доста тежка катастрофа и както може да се предположи колата отива за скраб. Жив и здрав пича предложи да ми даде газовия инжекцион, който си монтира месец по- рано на Волвото, което е V70 V5. За цялата инсталация +монтаж с 50л. бутилка в резервната гума ми каза, че е платил около 1200лв., марката е някаква полска, което на мен лично нищо не ми говори- ESGI II с OBD2.Въпросът ми е ако някой има информация, да каже дали изобщо да се опитвам да си контузвам Галанта :)

 

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако галантът ти е произведен преди 2001г, т.е. е със старото ECU, газов инжекцион с OBD свързване към компа на колата е невъзможно да се монтира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Колата е 2001 г. и подържа OBD protocol, дори си закупих OBD Bluetooth Donge, Който закачам в буксата към PCто и с една програма прочитам всичко, което минава като информация през PC :)

 

Колега, ако галантът ти е произведен преди 2001г, т.е. е със старото ECU, газов инжекцион с OBD свързване към компа на колата е невъзможно да се монтира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Колата е 2001 г. и подържа OBD protocol, дори си закупих OBD Bluetooth Donge, Който закачам в буксата към PCто и с една програма прочитам всичко, което минава като информация през PC :)

Тогава, ако някой по - запонат изкаже положително мнение за инжекциона, слагай смело. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...