Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

алуминиеви джанти


Препоръчано мнение

Здравейте приятели! :) Идва топло време а още съм със зимни гуми :icon_blush: Мисля обаче да видя какви алуминиеви джанти ще намеря. Та ако някой от вас се е решил да се раздели с джантите си може да напише нещо. Аз съм с Carisma 1.8 1996 г. 14 или 15 цолови -размерите са съответно

 

14 Цола: 4 х 100мм Центр.Отвор 56.0 офсет (желателно) 44 14X5.5JJ с гуми 195/60R14 86V

185/65R14 86H

 

15 Цола: 4 x 100мм ЦО 56.0 15X6J с гуми 205/50R15 86V

 

или поне дайте предложения за това къде може да се намери нещо такова на прилична цена разбира се :icon_thumbup:

 

:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

описаните от тебе параметри на джантите не стават за каризма.

Каризмата е със разстояние между отворите 114,3 мм, а отвора на джантата е 67 мм.

Успех в търсенето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

описаните от тебе параметри на джантите не стават за каризма.

Каризмата е със разстояние между отворите 114,3 мм, а отвора на джантата е 67 мм.

Успех в търсенето.

колегата е дал вярни параметри а тези които ти си дал са за галант и някой от другите модели

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че доста хора преглеждат темата - явно са заинтересувани самите те и малко некоректно от моя страна не съм включил в заглавието че търся да купя джанти :D и може би трябваше да го постна в раздела купува/продава :icon_doh: Колеги поне може ли да ме упътите дали освен от Каризма със горните характеристики има джанти които биха и паснали - има ли такива от вас които карат с такива от Голф-ове напр. - при тях мисля че централният отвор е с един мм по голям и до колко различните характеристики (ЦО,офсет и т.н.) биха се отразили на износване на гумите, по голяма чуствителност на колата към действието на волана и т.н. знам че става и с втулки и т.н. но до колко това може да се отрази и какви са вашите впечатления, с какви джанти карате самите вие? Мерси и Чао от мен :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че доста хора преглеждат темата - явно са заинтересувани самите те и малко некоректно от моя страна не съм включил в заглавието че търся да купя джанти :D и може би трябваше да го постна в раздела купува/продава :icon_doh: Колеги поне може ли да ме упътите дали освен от Каризма със горните характеристики има джанти които биха и паснали - има ли такива от вас които карат с такива от Голф-ове напр. - при тях мисля че централният отвор е с един мм по голям и до колко различните характеристики (ЦО,офсет и т.н.) биха се отразили на износване на гумите, по голяма чуствителност на колата към действието на волана и т.н. знам че става и с втулки и т.н. но до колко това може да се отрази и какви са вашите впечатления, с какви джанти карате самите вие? Мерси и Чао от мен :icon_bye:

стават от астра но централния отвор е по голям

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Мойта Каризма беше на 16 " Борбет 4 x 100 205/50/16 ЕТ не съм гледал един приятел ги качи майте джанти на Опел!Сега си търся 16" или 17 "! Обаче трудно ще намеря каквото ми трява :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...