Премини към съдържание

Mitsubishi Delica/Space Gear


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, имам нужда от 7-местен високо проходим автомобил. Единствения вариант е Delica/Space Gear, краен вариант е Паджеро Шогун - преди 3 месеца бях наел един такъв в Монголия и за 4000 км ме впечатли изключително много този автомобил.

 

Проблема на Space Gear е че са много стари, на 20 години. В Англия има Delica на по 10 години което е ок, проблема е десния волан, тоест само аз ще го карам, а понякога се налага да го карат и други хора а няма да искат.

 

Както и да е, сигурно това ще е варианта, ако някой има такава, какъв е разхода и кой двигател е по-здрав. Предварително благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам нужда от 7-местен високо проходим автомобил. Единствения вариант е Delica/Space Gear, краен вариант е Паджеро Шогун - преди 3 месеца бях наел един такъв в Монголия и за 4000 км ме впечатли изключително много този автомобил.

 

Проблема на Space Gear е че са много стари, на 20 години. В Англия има Delica на по 10 години което е ок, проблема е десния волан, тоест само аз ще го карам, а понякога се налага да го карат и други хора а няма да искат.

 

Както и да е, сигурно това ще е варианта, ако някой има такава, какъв е разхода и кой двигател е по-здрав. Предварително благодаря.

Изключително здрав автомобил и непретенциозен.........много проходим , почти като Паджеро 3 примерно.....то си е кажи речи 50% Паджеро.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...