Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте пак на всички!Отвчера съм горд собственик на Pajero 2.5 tdi '97! :mitsu-smiley: !Друго си е да се возиш из града и да те гледат с респект :) оба4е смятам да го пробвам малко и извън пътя и ще съм благодарен ако някой ми каже яки места около София на които мога да си направя тест драива...е,да не са много hard щото не съм с особено голям опит в off road-a! :icon_rock:

предварително благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пак на всички!Отвчера съм горд собственик на Pajero 2.5 tdi '97! :mitsu-smiley: !Друго си е да се возиш из града и да те гледат с респект :) оба4е смятам да го пробвам малко и извън пътя и ще съм благодарен ако някой ми каже яки места около София на които мога да си направя тест драива...е,да не са много hard щото не съм с особено голям опит в off road-a! :icon_rock:

предварително благодаря!

Здравей, приятелю.

Просто темата ти не е за този форум. :mitsu-smiley: ДА! Но оффроуд - по този въпрос се регистрирай като мен и почети тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/

Търси темите с разходките(малка разходка, лека..., хард и т.н.)...Всяка събота и неделя има групи и разходки всякакви :)

Един съвет - не излизай офроуд сам...особено в началото, пък и като се понаучиш. Не става въпрос да си сам в кабината...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...