Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем с фаровете на Mitsubishi Eclipse 1993


Препоръчано мнение

Имам проблем с фаровете на Мицубиши Еклипс 93го. Като включа фаровете десния фар започва да се вдига и сваля постоянно, и спира след известно време ,понякога в неестествено положение. Помогнете ако можете, предварително благодаря!

Редактирано от fynki80
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с фаровете на Мицубиши Еклипс 93го. Като включа фаровете десния фар започва да се вдига и сваля постоянно, и спира след известно време ,понякога в неестествено положение. Помогнете ако можете, предварително благодаря!

 

Машинката която ти вдига фара е знаминала,или заминава лека по лека.Тия коли с вдигащите се фарове са шитня.Пробвай ако има вариянт,да стигнеш до машинката и ако е възможно да се изчисти някак си.Не съм запознат конкретно с на еклипс машинките,но аз имам едно американско прасе което е с такива фарове....и там е с машинки...които в еднин момент просто почват да правят каквото си искат......не вярвам механизма да е нещо по различно.На 99% машинката ти е фира....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Машинката която ти вдига фара е знаминала,или заминава лека по лека.Тия коли с вдигащите се фарове са шитня.Пробвай ако има вариянт,да стигнеш до машинката и ако е възможно да се изчисти някак си.Не съм запознат конкретно с на еклипс машинките,но аз имам едно американско прасе което е с такива фарове....и там е с машинки...които в еднин момент просто почват да правят каквото си искат......не вярвам механизма да е нещо по различно.На 99% машинката ти е фира....

 

Благодаря за информацията!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Машинката която ти вдига фара е знаминала,или заминава лека по лека.

Тия коли с вдигащите се фарове са шитня.

-устройството за повдигане и сваляне на фаровете , или тъй нареченият лифт механизъм..- в който има вграден освен механичната част електродвигателче(което е здраво) и позиционен ключ, - в позиционният ключ се крие причината за повредата!

Всичко е разглобяемо и отремонтируемо, "бай- японец" го е "барнал" много добре, и като го е правил е мислил за тези които някой ден ще се занимават с него, тоест ремонта е лесен, но не става с "поглед" разбира се!

Много рядко се напукват и излизат от гнездата си пласмасовите лагери(чашки) на ябалковидните шарнирни връзки на лифта, оттам се получават големи луфтове и не може да застане в точната позиция, тоест позиционера предкача позицията "отворено" заради луфта!

Но и на тази болка има лечение, ако е това ще ти кажа как да ги реновираш!

А относно колите с вдигащи фарове, аз не смятам че колите са "шитня" както се изрази колегата по горе, бих казал че са екзотика, красиви,уникални с дух ,който не ги харесва да не кара такава :rolleyes: има алтернативи в евроварианти като "пичка мачка и елхичка" примерно, или пък "култовата" вагина ГОУФ :icon_n_oops: :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Шитня" беше просто израз ... аз самият имам кола с такива фарове....http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif не е еклипс,но пак е с такива шльокавици.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...