Премини към съдържание

Халогени


Препоръчано мнение

Много или малко са 80лв за два халогена за звездичка?? :icon_hmm: :icon_blush: :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В комплекта влиза ли двойния бутон? (за усилващата и за халогените)Аз принципно бих ги дал тези пари, но има много звездички на части из България и ако се разровиш, със сигурност ще ги намериш и за по-малко пари. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В комплекта влиза ли двойния бутон? (за усилващата и за халогените)Аз принципно бих ги дал тези пари, но има много звездички на части из България и ако се разровиш, със сигурност ще ги намериш и за по-малко пари. :)

Благодаря,колега,ще поровя още малко пък.....ако няма ще скачам на тези :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,колега,ще поровя още малко пък.....ако няма ще скачам на тези :mitsu-smiley:

 

Ако са читави и съотватстват на отворите в твоята броня,са без пари.Аз си търсих-от нови(около 250лв за брой ) до всякакво състояние втора употреба.Трябва да имаш двойния бутон,реле....и разбира се инсталация.Огледай хубаво дали всичко е налично, дали са окомплектовани халогените-пластмасови рамки и т.н. Последните коли ми бяха с халогени и затова исках и на Мицка да сложа,особено след като ми откраднаха декоративните капачкиhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif.За сега не остава време да изясня имам ли кабели за халогените ,гнездо за реле....Но според мен цената е много добра.Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Bokoto от Попово ли си ?

Не,колега,от Варна съм :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...