Премини към съдържание

Ремонт на водни радиатори (Пазарджик / Пловдив)


NMP

Препоръчано мнение

Здравейте!

 

След пукането на маркуч днес и смяната му се напука леко долу в основата, където се вкарва маркучът медната тръба. Пояснявам, че радиаторът е меден и ми трябва място, на което могат да го поправят т.е. да заварят/запоят мястото около основата на тръбата, която се намира в долния край на радиатора. По конкретно ми трябва място в Пловдив или Пазарджик!

 

Благодарен съм на всякаква помощ тъй като работата е спешна!

Редактирано от NMP
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.kartaplovdiv.com/%D0%B5%D1%82-%D0%B0%D1%83%D1%82%D0%BE-%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8-karta130824.html Намерих ето това за момента и човекът каза, че няма проблем. От 9 часа работи.

 

1. ЕТ" АУТО-БЕНИ" - Ремонт на авторадиатори

Категория: Авто-мото и велосипеди » Авто Услуги

Адрес: ул. Брезовско шосе 143, Пловдив

Телефон: 0887571926

 

2. Ремонт на авторадиатори, гр. Пловдив, бул. "Никола Вапцаров" 5 , пред II-ра Градска болница

Редактирано от NMP
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много е точен колегата от АУТО-БЕНИ. За 20 мин. беше готов. Радиаторът е вече монтиран и е 6. Сервизът се намира след бензиностанция Лукойл, на следващата жълта бензиностанция входът срещу нея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много е точен колегата от АУТО-БЕНИ. За 20 мин. беше готов. Радиаторът е вече монтиран и е 6. Сервизът се намира след бензиностанция Лукойл, на следващата жълта бензиностанция входът срещу нея.

 

Честито колега, дано да кара дълго време :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, дано да кара дълго време :)

Вчера се скапа датчикът за температурата на радиатора към перката :D :D :D :D :X :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си намериш читав датчик, сменяш и забравяш. Обаче. На няколко пъти съм попадал на ментета (не конкретно за Мицу), които изкарват десетина включвания и капут. Ако не си сигурен в качеството на датчика и предвид летните температури - прекарай веригата през някое 30-тина амперово реле и въпроса приключва.

Редактирано от tef4o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...