Премини към съдържание

Лагери за алтернатор


Препоръчано мнение

Някой знае ли какви са лагерите на алтернатора.Чува се силен шум от мястото на алтернатора при работещ двигател и предполагам ,че неговите лагери са причина за това.Ако го разглобя естествено ще видя какви са точно,но ако е възможно е по-добре първо да ги купя.Благодаря предварително!

:help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли какви са лагерите на алтернатора.Чува се силен шум от мястото на алтернатора при работещ двигател и предполагам ,че неговите лагери са причина за това.Ако го разглобя естествено ще видя какви са точно,но ако е възможно е по-добре първо да ги купя.Благодаря предварително!

:help:

Имам алтерантор за 60лв. ако те устройва,работи без проблеми.0896629172.От бензинова каризма е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой реши да сменя лагери то те са 17Х35Х10-отзад и 17Х47Х14-отпред.При разглобяване е добре да се свалят първо четките със зарядното реле, за да не се счупи някоя четка.Ремонта е нищо работа.Не можете да си представите колко намаля шума от двигатела! :good:

Редактирано от aleks12
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

А какъв беше шума ако си спомняш- не тракане, а постоянен шум от търкане звучащ на едно ниво и като подадеш газ и се усилва. Защото и аз имам такъв шум и и като чели идва от генератора. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

А какъв беше шума ако си спомняш- не тракане, а постоянен шум от търкане звучащ на едно ниво и като подадеш газ и се усилва. Защото и аз имам такъв шум и и като чели идва от генератора. :icon_hmm:

Да, шума беше пропорционален на оборотите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...