Премини към съдържание

Въпрос относно MMCS и HandsFree


BlackWolf

Препоръчано мнение

Здравейте,

Аз съм, така да се каже, много нов собственик на Mitsubishi Lancer. Преди няма и седмица закупих колата и за сега съм много доволен от нея. Проблема е, че за някой от нещата не можах намеря описание как се правят и се надявам някои от по-запознатите тук да ударят едно рамо.

Първият ми въпрос е: Четох, че може да се качва музика на хард-а на Mitsubishi Multi Communication System-a, но така и не разбрах как и не можах да намеря никъде информация относно това.

Вторият ми въпрос е свързан с Handsfree-то. Доколкото разбрах, единственното нещо, което трябва да се направи е да се свърже телефона с колата, но не мога да намеря откъде.

 

Ще съм Ви много благодарен, ако някой помогне с тези проблеми, които имам. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Аз съм, така да се каже, много нов собственик на Mitsubishi Lancer. Преди няма и седмица закупих колата и за сега съм много доволен от нея. Проблема е, че за някой от нещата не можах намеря описание как се правят и се надявам някои от по-запознатите тук да ударят едно рамо.

Първият ми въпрос е: Четох, че може да се качва музика на хард-а на Mitsubishi Multi Communication System-a, но така и не разбрах как и не можах да намеря никъде информация относно това.

Вторият ми въпрос е свързан с Handsfree-то. Доколкото разбрах, единственното нещо, което трябва да се направи е да се свърже телефона с колата, но не мога да намеря откъде.

 

Ще съм Ви много благодарен, ако някой помогне с тези проблеми, които имам. :icon_thumbup:

 

Здравей колега,

Честито за покупката като за начало. Музика може да се качва на хард-а на Mitsubishi Multi Communication System-aсамо чрез нормални Аудио CD-та по дефолт е автоматично, т.е. те се рипват от CD-то автоматично. Ако твойта ситема не го прави пиши ми и ще ти обясня как да го пуснеш.

За Hands Free -то трябва да знам коя година е колата и какво пише под кръглия бутон "ENT", защото има разлики.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Много ти благодаря за информацията относно музика. Относно годината на колата - 2007. Само ако може да ми обясниш къде точно се намира този ENT бутон, защото нямам спомен да съм го виждал, или прости не ми е хванал погледа.

 

П.С.: Сетих се за кой бутон говориш, под него пише Е-02, доколкото виждам по една снимка, която съм му направил. Ако съм го написал грешно, ще го проверя пак.

Редактирано от BlackWolf
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Много ти благодаря за информацията относно музика. Относно годината на колата - 2007. Само ако може да ми обясниш къде точно се намира този ENT бутон, защото нямам спомен да съм го виждал, или прости не ми е хванал погледа.

 

П.С.: Сетих се за кой бутон говориш, под него пише Е-02, доколкото виждам по една снимка, която съм му направил. Ако съм го написал грешно, ще го проверя пак.

 

Значи, на този линк Цък има обяснение (полу интерактивно) за Hands Free. Ако не можеш да се оправиш, пиши.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за информацията :drinks: Сега се сетих за още едно въпросче. Понеже колата я взел втора употреба и предишния собственик има качени мп3-ки, та въпроса ми е как мога да ги изтрия?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за информацията :drinks: Сега се сетих за още едно въпросче. Понеже колата я взел втора употреба и предишния собственик има качени мп3-ки, та въпроса ми е как мога да ги изтрия?

 

Не са мп3 а някъв друг формат. Като отидеш на музикалния сървър избираш папката/албума от оригналните ЦД-та и после в долния край на монитора има меню за опции, май беше стрелкичка (ама не помня на 100%) и от там ще ти извади опцията за триене.

Редактирано от DqdoMraz
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря за помощта! Ако имам някакви други запитвания ще ти драсна едно лично съобщение или ще питам тук :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...