Премини към съдържание

Да се завърна с PININ


Препоръчано мнение

Здравейте на всички колеги в този форум. От много години не съм писал тук поради факта, че нямах автомобил с тази марка. Сега отново имам възможност да покарам митсубиши и естествено като по-нов автомобил за мен е да имам няколко въпроса.

Няй-важно в момента ми е някой да ми разясни подробно как точно се работи с борд компютърчето. При мен се случва следното: часовника си променя показанието когато си поиска, когато заредя гориво един път си смята километри до зареждане а друг път не. Днес даже заредих, а той ми казва, че съм в резерва. Как да работя с него. Тая екстра много ми допада и имам чувството, че аз нещо не мога да схвана. Четох доста, но не намерих конкретно обяснено от някой. Ако има тема макар и доста стара, ще помоля да ми я посочите та да се запозная подробно с нея.

Благодаря предварително!

Редактирано от troleika
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако слагаш малко гориво не отчита зареждането.Набии за 50-60лв и ще оправиш нещата :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами слагам предимно за 20 лева. За настройката на часовника разбрах как става и се оправи. Благодаря за отговора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така, 30 лева компютъра не ги усеща. Зареди за 50 и ще си изчислява. Пусни снимки да се похвалиш. :)

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...