Премини към съдържание

Бензинова помпа


Icomico

Препоръчано мнение

Здравейте, искам да попитам за съвет, закарах Каризмата си ГДИ 1,8 97г. на диагностика понеже Чек-а светеше, от там техника ми каза, че имам проблем с бензиновата помпа - не правела нужното налягане, най-вероятно е така, защото при натискане на педала на газта има закъснение. Обясни ми, че е най-добре да я сменя. Искам да попитам след като я сменя, трябва ли да се прави някаква настройка? И да попитам за някаква сносна марка на помпа на цена от около 100 до 150лв. Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Помпата която е развалена е само една марка, няма аналози , няма евтини варианти......Цената е близо 2000лв. Мога да предложа рециклиране с гаранция. Иначе да настроики се правят и то прецизни........

 

Кофти ама не е проблема в тази помпа дето си мислите, за съжаление. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора Миленски, той техника ми е направил някаква настройка и Чека не свети. Ако продължа да карам така дали ще се развали или може да изкара докато я продам? Все пак кажи и цена на рециклирания вариант! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...