Премини към съдържание

Скъсано жило на предния капак


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги

Карам Галант 98г 2000куб. Един ден дърпам жилото на предния капак, но уви той не се отвори. Оказа се, че жилото е скъсано и сега не мога да си отворя капака. Та въпросът ми е, дали някой не е имал подобен проблем и как мога да го отворя за да си сменя жилото. Много ще съм благодарен ако някой може да помогне.

Лека вечер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Маската между фаровете е на щипки, ако можеш да я закачиш с нещо и да я издърпаш.. но има вероятност някоя щипка да си замине.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Маската между фаровете е на щипки, ако можеш да я закачиш с нещо и да я издърпаш.. но има вероятност някоя щипка да си замине.

Ами явно ще трябва да опитам по този начин. Благодаря.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Маската между фаровете е на щипки, ако можеш да я закачиш с нещо и да я издърпаш.. но има вероятност някоя щипка да си замине.

Така, опитах да издърпам решетката обаче нещо не се получи имам чувсвото, че ще се счупи цялата решетка не знам тези щипки дали мога да ги натисна по някакъв начин или поне на къде трябва да дърпам. Ако якой има снимка на щипките да ги вида ще съм багодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така, опитах да издърпам решетката обаче нещо не се получи имам чувсвото, че ще се счупи цялата решетка не знам тези щипки дали мога да ги натисна по някакъв начин или поне на къде трябва да дърпам. Ако якой има снимка на щипките да ги вида ще съм багодарен.

Би трябвало да има къде да ги натиснеш ,огледай ги хубаво ,а ако се счупят няма страшно моите са заменени с миши опашки :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така, опитах да издърпам решетката обаче нещо не се получи имам чувсвото, че ще се счупи цялата решетка не знам тези щипки дали мога да ги натисна по някакъв начин или поне на къде трябва да дърпам. Ако якой има снимка на щипките да ги вида ще съм багодарен.

 

Щипките са направени така, че да се натискат(откачат) само при отворен капак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...