Премини към съдържание

Задна скорост


Препоръчано мнение

1.Прочетох доста теми за този проблем при Спейс Стар и видях,че трябва да се регулират скоростите.Моите ги регулирах преди 2 дена и от тогава до днес над 100км. градско и много пъти съм ползвал задната нямах проблеми.Днес като се прибирах от работа,където сутринта също ползвах задната се получи проблем.Вместо задна с повдигане влиза 1ва скорост,а като вкарам първа там в момента е трета скорост.Явно утре пак трябва да се регулират,но мисълта ми е друго освен регулировка трябва ли да се права за да не влизам през два дена в сервиза?

2.Трябва да си сменя маслото в скоростите,но имам друг проблем видях,че от лявата страна на скоростната кутия е облято с масло вижда се само от долу.Точно където излиза нещо от скоростната в един маншон.Самия маншон няма сктъсано,а ако е от него би трябвало да излиза грес,но теча е на масло да ли е от семеринга преди маншона?

Не съм майстор и много малко разбирам за това обеснявам като индианец.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1.Прочетох доста теми за този проблем при Спейс Стар и видях,че трябва да се регулират скоростите.Моите ги регулирах преди 2 дена и от тогава до днес над 100км. градско и много пъти съм ползвал задната нямах проблеми.Днес като се прибирах от работа,където сутринта също ползвах задната се получи проблем.Вместо задна с повдигане влиза 1ва скорост,а като вкарам първа там в момента е трета скорост.Явно утре пак трябва да се регулират,но мисълта ми е друго освен регулировка трябва ли да се права за да не влизам през два дена в сервиза?

2.Трябва да си сменя маслото в скоростите,но имам друг проблем видях,че от лявата страна на скоростната кутия е облято с масло вижда се само от долу.Точно където излиза нещо от скоростната в един маншон.Самия маншон няма сктъсано,а ако е от него би трябвало да излиза грес,но теча е на масло да ли е от семеринга преди маншона?

Не съм майстор и много малко разбирам за това обеснявам като индианец.

Колега,първо си оправи правописа тогава търси отговори на проблемите си,нетърпимо е в този форум.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,първо си оправи правописа тогава търси отговори на проблемите си,нетърпимо е в този форум.

1.Прочетох доста теми за този проблем при Спейс Стар и видях,че трябва да се регулират скоростите.Моите ги регулирах преди 2 дена и от тогава до днес над 100км. градско и много пъти съм ползвал задната нямах проблеми.Днес като се прибирах от работа,където сутринта също ползвах задната се получи проблем.Вместо задна с повдигане влиза 1ва скорост,а като вкарам първа там в момента е трета скорост.Явно утре пак трябва да се регулират,но мисълта ми е друго освен регулировка трябва ли да се права за да не влизам през два дена в сервиза?

2.Трябва да си сменя маслото в скоростите,но имам друг проблем видях,че от лявата страна на скоростната кутия е обляно с масло вижда се само от долу.Точно където излиза нещо от скоростната в един маншон.Самия маншон няма скъсано,а ако е от него би трябвало да излиза грес,но теча е на масло да ли е от семеринга преди маншона?

Не съм майстор и много малко разбирам за това обяснявам като индианец.

Колега оправих си трите думички и ако няма какво да кажеш по проблема ми не трупай излишни мнения тук,а си ги трупай в темите за поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1.Прочетох доста теми за този проблем при Спейс Стар и видях,че трябва да се регулират скоростите.Моите ги регулирах преди 2 дена и от тогава до днес над 100км. градско и много пъти съм ползвал задната нямах проблеми.Днес като се прибирах от работа,където сутринта също ползвах задната се получи проблем.Вместо задна с повдигане влиза 1ва скорост,а като вкарам първа там в момента е трета скорост.Явно утре пак трябва да се регулират,но мисълта ми е друго освен регулировка трябва ли да се права за да не влизам през два дена в сервиза?

2.Трябва да си сменя маслото в скоростите,но имам друг проблем видях,че от лявата страна на скоростната кутия е обляно с масло вижда се само от долу.Точно където излиза нещо от скоростната в един маншон.Самия маншон няма скъсано,а ако е от него би трябвало да излиза грес,но теча е на масло да ли е от семеринга преди маншона?

Не съм майстор и много малко разбирам за това обяснявам като индианец.

Колега оправих си трите думички и ако няма какво да кажеш по проблема ми не трупай излишни мнения тук,а си ги трупай в темите за поздрави.

 

Привет Колега! Маншона ако е от лявата (шофьорската) страна не е с грес, а уплътнява маслото в скоростната кутия и не е лошо да го смениш. Аз лично го смених със смяната на маслото в скоростите, защото се беше понапукал. Относно регулирането не съм запознат, нямал съм такъв проблем.

 

Успех!

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

".Днес като се прибирах от работа,където сутринта също ползвах задната се получи проблем.Вместо задна с повдигане влиза 1ва скорост,а като вкарам първа там в момента е трета скорост"

При мен проблема беше сходен. В сервиза където ми поддържат колите ми решиха проблема, като смениха някакви пластмасови втулки на скоростния лост (около 70,00лв.) комплекта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...