Премини към съдържание

Проблем с обороти на Галант 2.4 ГДИ


georgi89

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, за първи път съм във форума имам Галант 2.4гди 2000г. Много съм доволен вече трета година без проблеми, въпреки всички неща които бях чувал за този мотор! Сега имам следения проблем почна много да си мени оборотите (ниските)ходих в един сервиз и въпросния майстор ми заяви че или е от дебитомера или от помпата за налягане. Не му се доверих защото не мисля че разбира въобще от точно този мотор и къде им е болното място, защото явно е често срещан проблем! Затова реших да попитам на правилното място, ако може някой да ми каже за сервиз в София който да разбира или от къде може да е проблема? Благодаря предварително!

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

За GDI мотора, мястото е в Пловдив при Milen_z. За София единствения човек, към който мога да те насоча е DJ Tymbi. И двамата колеги са от форума и можеш да се свържеш с тях.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, за първи път съм във форума имам Галант 2.4гди 2000г. Много съм доволен вече трета година без проблеми, въпреки всички неща които бях чувал за този мотор! Сега имам следения проблем почна много да си мени оборотите (ниските)ходих в един сервиз и въпросния майстор ми заяви че или е от дебитомера или от помпата за налягане. Не му се доверих защото не мисля че разбира въобще от точно този мотор и къде им е болното място, защото явно е често срещан проблем! Затова реших да попитам на правилното място, ако може някой да ми каже за сервиз в София който да разбира или от къде може да е проблема? Благодаря предварително!

 

Привет Колега , до колкото знам Dj Tymbi е твоя човек :) извинявaм се че се повтарям с колегата по горе

Редактирано от badcookie666
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет Колега , до колкото знам Dj Tymbi е твоя човек :) извинявaм се че се повтарям с колегата по горе

Колегата е Пловдив си ги знае GDI ..препоръчвам го :icon_thumbup:

Редактирано от dachbissnes
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Газ към Пловдив приятелю. Милен е твоя човек.

Макар, че е нормално ГДИ мотора да си мени оборотите. Не знам дали твоя е в допустимите рамки разбира се...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

При мен са ниски оборотите на свободен ход. Падат малко под нормалното, но няма вибрации. Понякога играят съвсем леко нагоре и надолу. Със спортен филтър съм и преработена въздушна кутия, така че предполагам е заради това !?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...