Премини към съдържание

Outlander проблем


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

днес като тръгнах и ми светна, на дисплея на таблото, в горната част по средата, червен триъгълник с удивителна вътре. Някой има ли идея какво може да е?

Аутлендър 2008г, 2.2 дизел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

днес като тръгнах и ми светна, на дисплея на таблото, в горната част по средата, червен триъгълник с удивителна вътре. Някой има ли идея какво може да е?

Аутлендър 2008г, 2.2 дизел.

Имаш проблем със спирачките или спирачната течност, но би трябвало да ти го изписва на централния дисплей това, не само лампичка да светка........скоро да си сменял накладки или пък да не си сменялц накладките ......?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Накладки не съм сменял, но преди 2 седмици бях в Ратола за пълен преглед и ми казаха, че са добре. От тогава съм минал 500км и надали са се износили. Нищо друго не ми изписва, само този триъгълник свети. От Ратола ми казаха да отида за диагностика, иначе няма как да разберът ......пак 35лв :(. Странното е, че преди малко го карах и не светеше като тръгнах. Чак след 5-10км светна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...