Премини към съдържание

Акумулатор за Каризма 1.9 тд


Tedisimo

Препоръчано мнение

Какъв акумулатор да сложа - колко ампера трябва да e и коя марка акумулатори са добри ?

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според Аутодата акумулаторът за твоята кола е 72 Аh.

 

Добрите марки са и по-скъпи: Варта, Бош и др.

 

Може да погледнеш тези http://akumulatori.bg/163/Category/EXIDE#brandAnshor

 

.....каквато и марка да избереш ти препоръчвам да гледаш да е с по-голяма гаранция и да не е от най-ниския клас на марката.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не взимай Бош. Варта примерно е доста по-качествен и по-евтин от прехваленият Бош Силвър. Личен опит!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не взимай Бош. Варта примерно е доста по-качествен и по-евтин от прехваленият Бош Силвър. Личен опит!

Айде от една бройка да не говорим за статистики, че личния опит е пак въпрос на късмет ..:)

При моя личен опит, БОШ си е върха на сладоледа, :D 7-ма година не съм го поглеждал, а е от обслужваемите, колата е уличница, тази зима е палена точно 3 пъти (по веднъж в месеца) и трите пъти безотказно и отделно е 60 амперчасов, а колата е дизел ..

 

На колегата бих препоръчал ето това http://akumulatori.bg/286/Product/793/YUASA%2075Ah%20PROFESSIONAL#info

С една прилича отстъпка си е добра оферта ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не взимай Бош. Варта примерно е доста по-качествен и по-евтин от прехваленият Бош Силвър. Личен опит!

 

 

Колега понеже споменаваш личен опит аз на моята каризма бях с BOSH 7 години експлатация , бях го пуснал да се продава след 7та година :D и 1 месец не беше ползван лепнах го на 1 пасат комби както не беше ползван и пасатчето вече почти цяла година си го кара тоест 8ма за акумулаторчето се явява :) иначе евтин удачен варянт споредмен е autopower (произвеждат се в съседното помещение на varta ако ме разбираш какво искам да кажа ;) ) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...